Триває конкурс «Правозастосування та управління у лісовому секторі України»

3 Квітня 2012
13420
3 Квітня 2012
17:00

Триває конкурс «Правозастосування та управління у лісовому секторі України»

13420
«Детектор медіа» і програма ENPI-FLEG в Україні чекають на роботи журналістів та позаштатних авторів усіх видів ЗМІ.
Триває конкурс  «Правозастосування та управління у лісовому секторі України»

Deadline - 20 травня!!!

 

На сьогодні кураторами конкурсу відібрано та опубліковано «Детектор медіа» матеріали Мар'яни Вербовської, Лесі Ткаченко, Веніаміна Тихонова, Олексія Василюка,  Максима Асауляка, Наталії Горбань, Сергія Цюриця та Дмитра Гнапа, з якими можна ознайомитись на сторінці Конкурсу.

 

Кожен з авторів отримає гонорари від 500 - 700 гривень. Також ці матеріали (як й інші роботи!) залишаються претендентами на отримання одної з перших премій у розмірі 3000 грн.

 

Всі статті за лютий та березень, що надійшли до конкурсу опубліковані на сайті програми ENPI-FLEG.

 

Нагадуємо, що:

 

За кожну відібрану на конкурс  роботу, що вже раніше була опублікована (виходила в ефірі), автор отримує гонорар у розмірі 500 грн.

За кожну роботу, спеціально створену для конкурсу, автор отримує гонорар у розмірі 700 грн.

Автори чотирьох найкращих матеріалів, що наберуть найбільшу кількість балів, отримають по 3000 грн кожен.

 

Критерії відбору матеріалів:

- роботи мають бути опубліковані/вийти в ефір з 15 травня  2011 р. до 15 травня 2012 р. або спеціально створені для конкурсу;

- роботи повинні розкривати тему конкурсу (одну або кілька проблем), аналітичні матеріали матимуть перевагу при оцінюванні;

- кожен матеріал має супроводжуватися короткою інформацією про автора, ЗМІ та дату виходу (або вказано, що роботу створено спеціально для конкурсу).

- кількість робіт, які один автор (група авторів) може надіслати на конкурс, необмежена.

 

Проблеми, на висвітлення яких варто звернути особливу увагу:

  • 1. Підсумки Міжнародного року лісів (2011) в Україні. Чи став цей рік чимось особливим порівняно зі «звичайними» роками? Стан та проблеми лісового сектору України, перспективи та потреби його розвитку.

  • 2. Лісове та суміжне законодавство України та практика його застосування. Перспективи та потреби розвитку законодавства, яке стосується лісового сектору (законодавства в цілому та окремих його видів та розділів).

  • 3. Ситуація у лісовому секторі України з акцентом на тематику ФЛЕГ (незаконні лісозаготівля та обіг деревини й боротьба з ними, якість управління лісовим сектором тощо). Лісова охорона в Україні та перспективи її розвитку тощо.

  • 4. Законодавче забезпечення та практика роботи лісообробної промисловості в Україні. Шляхи покращення співпраці лісової та лісообробної галузей. Готовність України до запровадження Євросоюзом директиви №995 (щодо забезпечення легальності деревини та виробів з неї, які імпортуються до ЄС).

  • 5. Довготермінове тимчасове користування лісами як одна з актуальних проблем українського суспільства. Права місцевого населення та малого бізнесу на доступ до лісових ресурсів; ситуація на місцях з їх дотриманням.

  • 6. Збереження біорізноманіття та екосистем як важлива частина діяльності лісового сектору України.

  • 7. Інші аспекти правозастосування та управління у лісовому секторі України - організатори вітають нестандартні підходи до висвітлення проблематики основної теми конкурсу.

 

Довідкову інформацію за темами можна знайти на сайті програми ENPI-FLEG в Україні http://fleg.org.ua/, сайтах «Український лісовод»  http://www.lesovod.org.ua/, «Природа в Україні» http://pryroda.in.ua/lis/ та інших інтернет-ресурсах - учасники конкурсу не обмежені у своєму виборі джерел.

Консультанти програми ENPI-FLEG в Україні готові надати учасникам конкурсу необхідну інформацію та коментарі.

Учасники конкурсу не обмежені у своєму виборі осіб та організацій як джерел інформації та авторів коментарів.

 

З матеріалами та результатами попереднього (першого) конкурсу «Правозастосування та управління у лісовому секторі України» можна ознайомитись на сайті «Детектор медіа» http://www.detector.media/spec_tk/pravo_sector/ або на сайті програми ENPI-FLEG в Україні.

 

Публікація конкурсних робіт:

Для вільного обговорення й оцінки журналістські матеріали, надіслані на конкурс, буде опубліковано на розсуд куратора конкурсу з обов'язкової згоди автора на сайті www.detector.media.

 

Журі конкурсу оцінює роботи з 22 по 30  травня  2012 р. за рейтинговою системою. Бали кожен із членів журі виставляє самостійно. Чотири найкращих журналістських матеріали визначаються за сумою виставлених балів.

 

Оголошення переможців і вручення призів відбудеться на початку червня 2012 р.

 

Свої матеріали просимо надсилати до куратора конкурсу Юлії Зелінської, 235-22-55, 098-446-61-95, zelin.tk@gmail.com

 

Подання матеріалів на конкурс означає згоду автора на розміщення цих матеріалів на сайті Програми ENPI-FLEG та використання їх у роботі Програми ENPI-FLEG.

 

Докладніше дивіться тут

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
13420
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду