До 14 листопада приймаються роботи на Всеукраїнський медіаконкурс соціальної фотографії та відеороликів «Нам небайдуже!»

8 Листопада 2010
9492
8 Листопада 2010
15:45

До 14 листопада приймаються роботи на Всеукраїнський медіаконкурс соціальної фотографії та відеороликів «Нам небайдуже!»

9492
До 14 листопада приймаються роботи на Всеукраїнський медіаконкурс соціальної фотографії та відеороликів «Нам небайдуже!»

Приймаються як індивідуальні, так і групові творчі роботи  на Всеукраїнський медіаконкурс соціальної фотографії та відеороликів «Нам небайдуже!». Авторство учасників обов'язкове.

 

Організатор: Благодійний фонд «Приятелі дітей».   

 

Мета конкурсу:

-        популяризація активної життєвої позиції молодих людей та їх активної участі у громадському житті на місцевому та національному рівнях шляхом;

-        підняття гострих соціальних питань та;

-        показом можливих рішень певних соціальних ситуацій;

-        об'єднаними зусиллями молодих людей.  

 

 Номінації конкурсу:

-        фотографія (ч/б або кольорова);

-        відео (ч/б або кольорове).  

 

Запропонована тематика робіт:

Група 1 - люди з фізичними обмеженнями та наше суспільство,

Група 2 - життя людей з ВІЛ, СНІД в нашому суспільстві,

Група 3 - актуальні проблеми української молоді,

Група 4 - екологічні проблеми сучасного українського мегаполісу.

 

Учасники конкурсу:  молоді люди у віці від 13 до 30 років (окремі молоді люди, волонтери та працівники партнерських організацій, інші)

 

Вимоги до конкурсних робіт

 

Зміст: художнє відображення актуальних соціальних проблем та показ можливих шляхів їх вирішення в реалістичній або метафоричній формі.

 

Кожна фоторобота:  повинна містити назву, а також повне ім¢я учасника у імені файлу, що подається (якщо більше фотографій - просто нумеруйте їх після свого імені);  назва фото має бути лаконічною та не може містити знаки пунктуації. Наприклад: ivan_shevchenko_sontse_1

 

Фотографії має супроводжувати короткий опис (2-3 речення), в якому зазначається місце, час обставини, за яких було зроблено фотографію, пристрій, на якому знято фото.

 

Технічні вимоги до фотографій:

 

- JPEG формат,

- цифрові файли повинні бути не менше 1,600 пікселей,

- мінімальний розмір файлу 1 МБ,

- максимальний 5 МБ,

- фото можуть бути кольоровими або чорно-білими,

- від кожного учасника приймається максимально три фотографії,

- можна використовувати фотоапарат, мобільний телефон, веб-камеру і т.д.).

 

Відеороботи:

 

-   різні жанри та форми (історії життя, документальні, експериментальні, ремікси, музичне відео, театралізовані постанови, тексти, аудіо, анімація, слайд шоу або комбінація різних форм);

 

-   у назві файлу зазначити: назву роботи та повне ім¢я учасника (якщо подається більше робіт, просто зазначайте порядкову нумерацію після свого імені);

-   назва має бути лаконічною та не може містити знаки пунктуації;

Наприклад: ivan_shevchenko_prybyrannia_terytorii parku_1

 

Обов'язковим є короткий опис із зазначенням часу, місця та мети створення даного відео, пристрій, на якому знято роботу.

 

Технічні вимоги до відеоробіт:

 

-   Обладнання: відеокамера, веб-камера, мобільні телефони та інші;

-   Формат: wmv., avi., mpeg., mpg. (Windows media player), mov., mp4 (QuickTime player);

-   Розмір: 500 Мб;

-   Тривалість: макс. 10 хв.;

-   Музика (якщо є) лише така, яка не є захищеною авторським правом та не вимагає володіння таким правом.

 

Подання конкурсних робіт: Надсилати роботу разом з формою учасника, яка подана нижче, на електронну адресу: ukrhuhtc@@iptelecom.net.ua 

 

Або записати конкурсну роботу на CD чи DVD та надіслати поштою з позначкою на конкурс за адресою: А/С-282, Київ-55, 03055

 

 

Термін подання конкурсних робіт: до 14 листопада 2010 року

 

Усі конкурсні матеріали будуть розміщені організаторами на спеціальному сайті (дивіться інформацію на сайті фонду - http://www.helpthechildren.com.ua/), де вони будуть доступні для загального перегляду

 

Оцінювання робіт

 

Роботи будуть розглянуті журі, яке буде складається з представників Благодійного фонду «Приятелі дітей», партнерських організацій та медіа експертів. Журі оцінюватиме роботи відповідно до наступних критеріїв:

 

-        Зрозумілість роботи та відповідність її змісту заявлені темі: 50%;

-        Самостійність, творчість та оригінальність підходу: 30%;

-        Рівень технічного виконання: 20%.

 

Надані роботи будуть представлені на підсумковій виставці 3 грудня 2010 року на одному з центральних виставкових майданчиків Києва (буде уточнено додатково на сайті конкурсу). Під час роботи виставки журі визначає переможців в кожній групі та в кожній номінації.  

 

Призи: Переможці конкурсу у кожній номінації отримують цінні подарунки. Члени журі та почесні гості мають право призначати свої власні нагороди за представлені роботи. Усі автори робіт запрошуються на офіціальну церемонію визначення переможців та вручення призів. Усі учасники конкурсних робіт, відібраних журі для виставки, отримують заохочувальні призи.

 

Увага! З дозволу авторів робіт та після узгодження з ними Благодійний фонд «Товариство «Приятелі дітей» може використовувати та відтворювати конкурсні матеріали у некомерційних цілях у друкованих матеріалах, звітах, програмних брошурах і т.д. з метою  популяризації поглядів молодих людей на соціальні проблеми сучасного світу, в якому вони дорослішають. 

 

Додаткову інформацію можна отримати за телефонами: (044) 4548224, 4548261, та електронною адресою: ukrhuhtc@iptelecom.net.ua, контактні особи - Інна Тальянц

 

Довідка:

 

Всеєвропейський молодіжний медіа-конкурс Glocal Europe, який в травні-червні 2010 року об'єднав 15 країн Європи (Албанія, Австрія, Білорусь, Болгарія, Хорватія, Греція, Італія, Косово, Литва, Македонія, Португалія, Росія, Сербія, Словенія та Україна), продемонстрував великий громадський та творчий потенціал молодих людей, зокрема, молоді України. Існує низка проблем, спільних або однакових для молодих людей європейських країн, хоча шляхи їх вирішення мають певний національний колорит.

 

 

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
9492
Читайте також
29.11.2010 13:35
Ольга Герасим'юк
для «Детектор медіа»
633
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду