Україна поділилася досвідом запровадження стандартів захисту особистого життя в ЗМІ

16 Листопада 2012
9670
16 Листопада 2012
18:34

Україна поділилася досвідом запровадження стандартів захисту особистого життя в ЗМІ

9670
Українські медійні організації представили на міжнародній конференції «Рекомендації по захисту недоторканості приватного життя в засобах масової інформації в Україні»
Україна поділилася досвідом запровадження стандартів захисту особистого життя в ЗМІ

Учасники міжнародної конференції Мережі організацій саморегулювання ЗМІ «Висвітлення в ЗМІ виборів. ЗМІ і особисте життя громадян», яка відбулася 15-16 листопада в Києві, вирішили обговорити в своїх країнах досвід України стосовно запровадження стандартів захисту особистого життя в ЗМІ та можливість його застосування.

 

Виконавчий секретар НМПУ і член Комісії з журналістської етики Сергій Гузь представив гостям з Азербайджану, Вірменії, Грузії, Молдови, Росії, України і Таджикистану досвід співпраці між українськими медійними організаціями та Радою Європи, у підсумку якого були напрацьовані «Рекомендації по захисту недоторканості приватного життя в засобах масової інформації в Україні».

 

Учасники заходу вирішили провести наступну зустріч навесні 2013 року у Баку, на якій планують розглянути питання журналістської етики в нових медіа, транскордонних скарг та обговорити, як боротися з плагіатом. Вони створили сторінку Мережі організацій саморегулювання ЗМІ у Facebook.

 

Нагадаємо, міжнародна конференція відбулася за підтримки Ради Європи, в ній взяли участь представники саморегулюючих журналістських організацій Азербайджану, Вірменії, Грузії, Молдови, Росії, України і Таджикистану.

 

«Детектор медіа»

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
9670
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду