Ландік не вважає свою заяву до прокуратури тиском на Lb.ua
Депутат від Партії регіонів Володимир Ландік наголошує, що його заява до прокуратури не є спробою тиску на Lb.ua. Про це він розказав у коментарі «Радіо Свобода».
Він запевняє, що дійсно звернувся до прокуратури з вимогою порушити кримінальну справу проти Lb.ua ще 8 місяців тому, одразу після виходу статті «Ландік-старший рятує сина за допомогою технологів і «правильних» коментарів на сайтах», для з'ясування обставин публікації матеріалу, в якому оприлюднили його приватне СМС-листування. Також він стверджує, що не знає, чому прокуратура вирішила розглянути його заяву лише зараз.
«Моє прізвище Ландік, а не Пшонка. Запитайте у них. Але я написав одразу. Як ви вважаєте, можна залазити до людини у комп'ютер, лазити, опубліковувати. Взяти написати на людину, що він моральний урод, що він скотина! Писала б людина від нічого робити таке задарма? Ні! Займається «заказухою», хай відповідає!» - сказав виданню Володимир Ландік.
Як вже повідомляла «Детектор медіа», шеф-ректор порталу LB.ua Соня Кошкіна (Ксенія Василенко) вважає, що перевірка прокуратури за зверненням Володимира Ландіка, - це початок розправи над виданням.
Нагадаємо, 27 червня до редакції LB.ua надійшов запит прокуратури Печерського району, яка проводить перевірку за зверненням народного депутата Володимира Ландіка щодо вчинення відносно нього злочину за статтею 163 Кримінального кодексу України. Прокуратура цікавиться, чи працювали в листопаді 2011 року в редакції LB.ua Ксенія Василенко (Соня Кошкіна), Олег Базар і Макс Левін. Володимира Ландіка обурила публікація за 18 листопада 2011 року «Ландік-старший рятує сина з допомогою технологів і "правильних" коментарів на сайтах», зауважує LB.ua.
18 листопада 2011 року, в день ухвалення парламентом закону про вибори, журналіст LB.ua зафіксував на фото, як нардеп Володимир Ландік у сесійній залі веде смс-переписку щодо долі свого сина, який на той час був підсудним за звинуваченням у побитті дівчини. Зі змісту листування зрозуміло: для поліпшення іміджу сина Романа Ландік-старший вдається до допомоги політтехнологів і навіть «залучає» журналістів луганської телекомпанії до написання позитивних коментарів у новинах і текстах, присвячених процесу над Ландіком-молодшим.
«Детектор медіа»