«Мюзік радіо» офіційно влилося до холдингу ТАВР

15 Травня 2012
8142
15 Травня 2012
20:40

«Мюзік радіо» офіційно влилося до холдингу ТАВР

8142
Власниками радіомережі стали компанії, що володіють іншими радіостанціями холдингу
«Мюзік радіо» офіційно влилося до холдингу ТАВР

15 травня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення зафіксувала в ліцензіях ТОВ «Мюзік радіо» і ПП «Студії ВТВ», які мовлять під позивним «Мюзік радіо», зміну власників, фактичної та юридичної адреси, керівних і наглядових органів, а також програмної концепції.

 

Нагадаємо, «Мюзік радіо» було придбано холдингом ТАВР у Business Radio Group. Разом з іншими радіомережами ТАВРа («Русское радио», «Хіт ФМ», Kiss FM, «Радіо Рокс», «Мелодія») «Мюзік радіо» вже представлено в новому дослідженні радіослухання, що проводиться компанією GfK.

 

Юридична адреса компаній «Мюзік радіо» і ВТВ змінилися з вулиці Нагірної, 25/27 у Києві на вулицю Сім'ї Хохлових, 15, к. 1, а фактична - з вулиці нагірної, 25/27 на вул.. В. Хвойки, 15/15.

 

Власниками компаній замість Владислава Ковтуна стали:

ТОВ «Юкрейн Медіахолдінг», м. Київ (50%), що є власником ТРК «Радіо Кохання» («Мелодія»);

ТОВ «Девеллін - трейд», м. Київ (38% у «Мюзік радіо» і 33% у «Студії ВТВ»);

ПП «Акулеата істейт», м. Київ (12% у «Мюзік радіо» і 17% у «Студії ВТВ»), що є співвласником ТРО «Русское радио - Україна» і ТРК «Класик радіо» («Радіо Рокс»).

 

Директором ТОВ «Мюзік радіо» замість Владислава Ковтуна стала Юлія Смірнова, членами редакційної ради - Юлія Смірнова і Тетяна Толопченко.

 

Директором ПП «Студія ВТВ» замість Владислава Ковтуна став Олександр Слюсар, членами редакційної ради - Олександр Слюсар і Тетяна Толопченко.

 

Програмна концепція радіомережі «Мюзік радіо» теж зазнала змін. Зникла частка іноземного продукту, а національного продукту, відповідно, зросла до 24 годин на добу. Частка програм власного виробництва залишилася на рівні 10 годин на добу, частка української мови - не менше 80%.

 

Формат радіомережі замість розважального став розважально-інформаційний. Хоча якраз кількість розважально-музичних програм зросла з 8 годин на добу до 19 годин на добу, а інформаційно-аналітичних і публіцистичних, культурно-мистецьких і науково-просвітницьких програм зменшилася з 1 години 20 хвилин на добу до 30 хвилин на добу кожної. Зникла підбірка музичних творів (було 8,5 годин). Реклами побільшало на 15 хвилин (до 3 годин на добу) за рахунок елементів оформлення ефіру (яких замість 30 хвилин стало 15 хвилин на добу), анонсів залишилося 15 хвилин на добу.

 

Позивні мережі при цьому не змінювалися.

 

«Детектор медіа»

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
8142
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду