Завтра продовжиться слухання «справи Александрова». Вироку у цьому році не буде?

17 Жовтня 2005
1000
17 Жовтня 2005
15:42

Завтра продовжиться слухання «справи Александрова». Вироку у цьому році не буде?

1000
Завтра продовжиться слухання «справи Александрова». Вироку у цьому році не буде?
Завтра, 18 жовтня, в Апеляційному суді Луганської області має продовжитися слухання справи про убивство директора Слов'янської телекомпанії "ТОР" Ігоря Александрова. Про це ІМІ повідомила вдова журналіста Людмила Александрова.

За її словами, їй поки не відомий точний порядок денний завтрашнього засідання. Однак, йморвірно, будуть подані нові клопотання стороною обвинувачених, оскільки на останньому судовому засіданні, що було у вересні цього року, клопотання про медичне обстеження подавав Дмитро Рибак, у зв’язку зі станом свого здоров’я.

Наразі суд перебуває на стадії вивчення матеріалів «справи Александрова» та заслуховування показів свідків, які не могли з’явитися раніше. Отже, на завтрашньому судовому засіданні можуть бути заслухані кілька другорядних свідків.

За словами вдови Александрова, усі ключові свідки щодо епізоду про вбивство її чоловіка вже допитані, отже завтра не очікується почути нової важливої інформації.

Вона також повідомила, що суд заслухав лише половину томів справи і ще не було суперечок сторін, і за прогнозами розгляд справи не буде завершений ще до кінція року. При цьому, вона зазначила, що суд розглядає справу про вбивство Александрова досить повільно. Судові засідання тривають не більше трьох годин на день.

Крім того, на думку Людмили Александрової, у зв’язку з відставкою Генерального прокурора Святослава Піскуна, обвинувачені можуть подати нові клопотання. Оскільки раніше вони заявляли, що усі свої попередні свідчення вони давали під тиском слідчих Генеральної прокуратури, яку на той час очолював Святослав Піскун.

Також пані Александрова сумнівається, що обвинувачені у виконанні вбивства її чоловіка - Олександр Онишко, Руслан Турсунов та Сергій Корицький - справді це зробили.

«Можливо, знову знайшли якихось хлопців, які це насправді не робили», - зазначила вона.

Нагадаємо, наразі у Апеляційному суді Луганська триває розгляд справи вбивства журналіста Ігоря Александрова. У цьому злочині обвинувачуються п’ять осіб, членів організованого злочинного угрупування «17-та ділянка»: брати Олександр і Дмитро Рибак, а також безпосередні виконавці злочину Олександр Онишко, Руслан Турсунов та Сергій Корицький.

Ймовірні замовник і організатор вбивства Александрова Олександр і Дмитро Рибаки повністю відкинули свою провину. При цьому Дмитро Рибак заявив на суді, що під час досудового слідства на нього тиснули і погрожували слідчі.

Директор ТРК "ТОР" (місто Слов'янськ Донецької області) Ігор Александров помер 7 липня 2001 року у лікарні після того, як невідомі жорстоко побили його 3 липня біля входу в телекомпанію.

Раніше, Генеральна прокуратура заявила, що вбивство Ігоря Александрова пов’язане з його професійною діяльністю. Мотивом, нібито, стали відео матеріали, що викривали протиправну діяльність бізнесмена Олександра Рибака.

Процес у Луганську по справі вбивства журналіста Александрова почався у вересні минулого року.

IMI

Читайте також:

У Слов"янську відкривають меморіальну дошку Ігорю Александрову

Національна спілка журналістів збирає підписи під колективним листом до Президента

Президент Ющенко за перенесення суду у справі Александрова до Києва

Віктор Ющенко у Донецьку зустрівся з родиною загиблого журналіста Ігоря Александрова

Янукович причетний до справи про вбивство журналіста Александрова?

В Луганске идет слушание по делу Александрова

Ющенко проти монополізму на телебаченні і обіцяє навести порядок

Депутати вшанували пам'ять журналіста Ігоря Александрова

Вдова журналиста Александрова просит Пискуна назвать истинных убийц своего мужа

Свідки по справі Александрова частково відмовляються від попередніх свідчень і заявляють про тиск і погрози

Обвинувачений у справі Александрова зробив важливе зізнання

Слідчих у справі Александрова звинуватили у тиску та вимаганні неправдивих свідчень

Обвинувачений у вбивстві Александрова стверджує, що став вбивцею «з почуття дружби»
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1000
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду