Про що говорили в етері марафону «FreeДом» 5 травня 2024 року

Про що говорили в етері марафону «FreeДом» 5 травня 2024 року

7 Травня 2024
533
7 Травня 2024
09:04

Про що говорили в етері марафону «FreeДом» 5 травня 2024 року

Софія Скиба
головна редакторка інформаційної агенції «Перший Криворізький»
533
Безпекові угоди та російські активи.
Про що говорили в етері марафону «FreeДом» 5 травня 2024 року
Про що говорили в етері марафону «FreeДом» 5 травня 2024 року

«Детектор медіа» щодня відстежує головні теми, гостей та тенденції в етері марафонів «Єдині новини #UAРазом» та «FreeДом», а також окремо аналізує якість мовлення.

Телеканали: «FreeДом».

Про конфіскацію російських активів закордоном говорили з економічним оглядачем Іваном Усом. Він сказав, що, якщо Росія також арештує закордонні активи інших країн, то лише програє від того.

Релігієзнавець Іван Папаяні говорив про підтримку Російською православною церквою війни проти України. Він сказав, що РПЦ пояснює російську агресію як боротьбу з усім, що протистоїть вірі.

Також цього дня потворили випуск програми «Люди доброї волі», який був в етері 30 квітня цього року. Гостею студії була російська поетеса Василина Орлова. 

Безпекову угоду між Україною та США обговорили з українським політичним оглядачем Олександром Краєвим. Він сказав, що в угоді мають врегулювати затримку з наданням військової допомоги, яка виникла цьогоріч. На думку гостя, США показали себе недієздатним партнером, який не зміг виконати обіцянки. Краєв сказав, що за ймовірної перемоги Дональда Трампа той може спробувати замінити зміст угоди. Та цього не вдасться зробити через позицію Сенату.

Російський економіст Максим Блант розмірковував про зменшення закупівлі російських ресурсів країнами «Великої сімки». Він сказав, що російський уран можна замінити американським. 


Про ймовірне відряджання європейських військових на територію України говорили з депутатом Європарламенту від Литви Пятрасом Ауштрявічусом. Він сказав, що варто ухвалити загальну резолюцію, яка підтримає відряджання військ до України. Проте конкретні рішення мають ухвалювати вже політики окремих держав.

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
533
Теги:
Читайте також
02.05.2024 18:28
Софія Скиба
Денис Шабанін
«Детектор медіа»
830
02.05.2024 10:21
Софія Скиба
Денис Шабанін
«Детектор медіа»
229
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду