Маша Гессен залишила Російську службу «Радіо Свобода»

Маша Гессен залишила Російську службу «Радіо Свобода»

30 Квітня 2013
7086
30 Квітня 2013
18:50

Маша Гессен залишила Російську службу «Радіо Свобода»

7086
Маша Гессен залишила Російську службу «Радіо Свобода»
Маша Гессен залишила Російську службу «Радіо Свобода»

30 квітня Маша Гессен, яка останні сім місяців була директором Російської служби «Радіо Свобода», залишила посаду. Про це повідомляє «Радіо Свобода».

 

Вона прийняла таке рішення, щоб працювати над новою книгою, пояснюється в повідомленні.

 

У коментарі Lenta.ru пані Гессен заявила, що її звільнення не пов'язане з перевіркою, яка тривала на «Радіо Свобода» протягом останніх місяців, і сказала, що це було її власним рішенням.

 

«Маша Гессен, чия праця відзначена багатьма професійними нагородами, буде як і раніше привносити свій досвід, енергію і працю в журналістику - в інтересах громадянського суспільства в Росії», - сказав президента «Радіо Свобода» Кевін Клоуз.

 

Зі слів пана Клоуза, Російською службою керуватимуть старші редактори в штаб-квартирі «Радіо Свобода» в Празі та Москві, де нещодавно було відкрито сучасне новинне бюро.

 

За інформацією видання «Совершенно секретно», посаду директора Російської служби ліквідовано. Головним редактором служби призначено Ірину Лагуніну, адміністративним директором - Руслана Гелісханова.

 

Нагадаємо, Маша Гессен очолила Російську службу «Радіо Свобода» у вересні 2012 року після звільнення з посади головного редактора видавничого дому «Вокруг света» через незгоду висвітлювати акцію з порятунку стерхів за участі Володимира Путіна.

 

Одночасно з її приходом було звільнено в повному складі інтернет-редакцію Російської служби «Радіо Свобода», але пані Гессен спростувала свою причетність, заявивши, що всі кадрові рішення приймалися до її вступу на посаду.

 

Маша Гессен - автор політичної біографії Володимира Путіна «Людина без обличчя: неймовірне сходження Володимира Путіна». Отримала у 2013 році четверту щорічну премію «Медіа за Свободу» за статтю «Гнів Путіна», опубліковану в журналі Vanity Fair у 2012 році. Також виступає з лекціями про права людини і регулярно веде блог Latitude («Свободи») в газеті The New York Times.

 

Нова книга пані Гессен буде присвячена Pussy Riot.

 

«Детектор медіа»

 

Фото - Радіо Свобода

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
7086
Читайте також
08.12.2023 19:13
Марина Баранівська
«Детектор медіа»
1 651
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду