Ribbon та Decentralized Pictures оголосили конкурс проєктів короткометражних фільмів

Ribbon та Decentralized Pictures оголосили конкурс проєктів короткометражних фільмів

4 Грудня 2024
431
4 Грудня 2024
12:20

Ribbon та Decentralized Pictures оголосили конкурс проєктів короткометражних фільмів

431
Прийом заявок відкрито з 3 грудня 2024 до 31 січня 2025 року
Ribbon та Decentralized Pictures оголосили конкурс проєктів короткометражних фільмів
Ribbon та Decentralized Pictures оголосили конкурс проєктів короткометражних фільмів

Ribbon у співпраці з Decentralized Pictures та Група Кінотрон запускають конкурс Повний Короткий (Full Short), спрямований на підтримку українських кінематографістів та кінематографісток через надання необхідного фінансування, наставництва та можливостей професійного розвитку для чотирьох переможців та переможниць. Про це повідомили засновники конкурсу.

«Програма "Повний Короткий" запрошує українських автор_ок взяти участь у конкурсі проєктів. Обраним переможцям буде надано фінансування у розмірі 20 000 $ на створення короткометражного фільму в Україні. Заявки оцінюватиме журі, до складу якого увійдуть члени правління DCP та відомі представники кіноспільноти України», — йдеться у повідомленні.

Заявку можна подати на сайті за посиланням

Як зазначають засновники конкурсу, метою ініціативи є підтримка кінематографістів України та надання їм слова на міжнародній арені.

«Мистецька спільнота України давно є символом стійкості та винахідливості, і важливо пересвідчитись, що ці творчі голоси будуть почуті в цей критичний момент історії», — каже співзасновник Decentralized Pictures Роман Коппола.

Він додав, що за допомогою програми «Повний Короткий» прагнуть надати українським кінематографістам  фінансову підтримку, свободу творчості та наставництво, необхідні для створення проєктів, уможливлюючи резонанс їхніх історій у світі.

Ініціатива «Повний Короткий» запрошує українських режисерів подавати заявки на фінансування та підтримку нових ігрових, документальних або анімаційних короткометражних проєктів. Ці заявки повинні чітко описувати бачення, потенціал і художню цінність проєкту, демонструючи самобутність оповіді та творчі амбіції. Програма відкрита для кінематографістів на всіх етапах кар'єри — від початківців до професіоналів галузі.

«У часи війни коротка форма часто є набагато ефективнішим висловлюванням, адже вона не вимагає багаторічного процесу розробки та виробництва», — наголошує Люба Кнорозок, продюсерка Групи Кінотрон.

Організатори конкурсу не вимагають обов’язкової передачі прав на інтелектуальну власність. Це дозволяє авторам зберегти права на власний продукт та творчий контроль щодо своїх робіт. 

Окрім фінансової підтримки, обрані кінематографісти отримають наставництво від експертів з Decentralized Pictures та представників української кіноспільноти.

Етапи проведення конкурсу:

Початок прийому заявок: 3 грудня 2024 року

Кінець прийому заявок: 31 січня 2025 року

Оцінка журі та фінальний відбір переможців: лютий 2025 року

Оголошення переможців: 28 лютого 2025 року

Завершення виробництва фільмів: 30 вересня 2025 року

Ознайомитись з регламентом можна також за посиланням

Ribbon — це платформа підтримки сучасного та минулого українського мистецтва та культури: виставок, нових проєктів, громадських програм та грантів. Після майже трьох років з моменту повномасштабного вторгнення Росії в Україну, RIBBON має на меті надати підтримку збереження культурної та мистецької спадщини України, що перебуває під загрозою зникнення, а також митцям, кураторам і культурним установам по всій Україні в їхній боротьбі за культурну автономію.

Decentralized Pictures (DCP) — це організація, що прагне знаходити нові кінематографічні таланти. Це фонд для підтримки кіно з цілим рядом можливостей для кожного, хто має доступ до інтернету, як брати участь в конкурсах на фінансування, так і бути суддями у визначенні гідних кандидатів для підтримки.

Група Кінотрон — це колектив кінематографістів, що базується в Києві. Їхні фільми були відзначені призами на кінофестивалях в Обергаузені, Docudays UA, Київському міжнародному фестивалі короткометражного кіно, МКФ «Молодість», Ризькому міжнародному кінофестивалі, а також «Золотою Дзиґою», преміями ім. Фелікса Соболєва та «Кіноколо».

Нагадаємо, що короткометражні стрічки, які знімали діти під час освітньо-розважальних фестивалів творчості «Блищик» у селах прифронтової Миколаївщини, виклали на ютуб-каналі благодійного проєкту Behind Blue Eyes.

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
431
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду