Найєм приєднався до команди американсько-британського антикорупційного проєкту Pro-Integrity

Найєм приєднався до команди американсько-британського антикорупційного проєкту Pro-Integrity

2 Жовтня 2024
829
2 Жовтня 2024
10:54

Найєм приєднався до команди американсько-британського антикорупційного проєкту Pro-Integrity

829
Проєкт фінансується урядами США і Великої Британії та спрямований на підвищення спроможності державних антикорупційних органів, зміцнення механізмів запобігання корупції в органах місцевого самоврядування.
Найєм приєднався до команди американсько-британського антикорупційного проєкту Pro-Integrity
Найєм приєднався до команди американсько-британського антикорупційного проєкту Pro-Integrity

Колишній голова Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури Мустафа Найєм приєднався до команди американсько-британського антикорупційного проєкту Promoting Integrity in the Public Sector Activity  у ролі старшого радника з питань боротьби з корупцією та відновлення інфраструктури. Про це Найєм написав у фейсбуці.

«Я приєднався до команди Promoting Integrity in the Public Sector Activity (Pro-Integrity) у ролі старшого радника з питань боротьби з корупцією та відновлення інфраструктури», — написав Найєм.

За його словами, проєкт фінансується урядами США і Великої Британії та спрямований на підвищення спроможності державних антикорупційних органів, зміцнення механізмів запобігання корупції в органах місцевого самоврядування та впровадження стандартів прозорості та підзвітності в процесі відновлення інфраструктури.

«Наразі я завершив роботу у державній службі. Але досвід, який я отримав, буде безцінним в моїй нинішній ролі у команді Pro-Integrity, де я зосереджуся на розробці та впровадженні ефективних механізмів боротьби з корупцією, забезпеченні прозорості у відновленні інфраструктури та підвищенні спроможності державних і місцевих органів влади.

Я не переслідую політичних інтересів, не керуюсь власними уподобаннями. Державні органи — це не персоналії їх керівників, а у першу чергу інституції, які повинні функціонувати ефективно, незалежно від політичної кон'юнктури або особистих уподобань», — додав Найєм. 

Нагадаємо, Кабінет Міністрів України на засіданні 18 червня ухвалив розпорядження про звільнення Мустафи Найєма з посади голови Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України. 

10 червня Мустафа Найєм написав заяву про звільнення за власним бажанням. Він пояснив, що ухвалив таке рішення «через системні перешкоджання, які не дають подальшої можливості ефективно виконувати повноваження». 

Звільненню передував скандал із зірваним відрядженням Найєма до Берліна на міжнародну конференцію Ukraine Recovery Conference. Як раніше писало агентство Bloomberg, прем’єр-міністр Денис Шмигаль відхилив прохання керівника профільного агентства про участь у конференції, а профільного міністра інфраструктури в Україні досі не призначили після звільнення Олександра Кубракова.

Нагадаємо, з 2005 до 2014 року Мустафа Найєм працював журналістом, редактором та ведучим українських видань. 

У 2013 році був ініціатором створення інтернет-телеканалу «Громадське телебачення». Пізніше журналіст став головним редактором громадської організації «Громадське ТБ».

21 листопада у 2013 році у фейсбуці з'явилось повідомлення Найєма із закликом вийти на майдан Незалежності в Києві на знак протесту проти рішення уряду Миколи Азарова відкласти підписання угоди про асоціацію з ЄС. З цього заклику Найєма розпочались перші акції Євромайдану.

Наступного року Найєм став народним депутатом VIII скликання за списками партії «Блок Петра Порошенка»

Наприкінці серпня 2019 року він погодився вести програму «Апокриф» на «Радіо НВ». Її колишній ведучий Сергій Рахманін після намірів іти в парламент вирішив не займатися журналістською діяльністю.

З 2019 по 2021 рік Найєм працював у Державному концерні «Укроборонпром» заступником генерального директора. А вже з серпня 2021 року його призначили заступником міністра інфраструктури України.

З січня 2023 року він очолював новостворене Агентство відновлення та інфраструктурних проєктів.

Фото: Mustafa Nayyem / Facebook

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
829
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду