КЖЕ запустила опитування про практики саморегулювання медіа в Україні

КЖЕ запустила опитування про практики саморегулювання медіа в Україні

2 Вересня 2024
519
2 Вересня 2024
08:58

КЖЕ запустила опитування про практики саморегулювання медіа в Україні

519
Пройти опитування до 26 вересня запрошують редакції місцевих медіа, журналістів, студентів та викладачів медійних спеціальностей.
КЖЕ запустила опитування про практики саморегулювання медіа в Україні
КЖЕ запустила опитування про практики саморегулювання медіа в Україні

Комісія з журналістської етики проводить опитування серед редакцій місцевих медіа, журналістів, студентів та викладачів медійних спеціальностей щодо потреб в українському контексті, повʼязаних з журналістською етикою та саморегулюванням. Про це йдеться на сайті КЖЕ.

Комісія з журналістської етики гарантує, що окремі відповіді опитування не будуть оприлюднені.

Опитування, яке займає до 7 хвилин, можна пройти до 26 вересня. 

Опитування проводять в межах проєкту Комісії з журналістської етики за підтримки ЮНЕСКО та народу Японії. Автори несуть відповідальність за вибір і представлення фактів, що містяться в цьому опитуванні, а також за висловлені в ньому думки, які не обов’язково належать ЮНЕСКО та не накладають на Організацію жодних зобов’язань. 

Нагадаємо, у травні цього року Комісія з журналістської етики випустила друге видання посібника «Саморегуляція українських медіа під час дії воєнного стану в Україні». Він містить найважливіші рішення КЖЕ щодо роботи медіа після повномасштабного російського вторгнення, а також розкриває юридичні аспекти роботи журналістів під час війни, пояснює питання стандартів, гендерної рівності й специфіку впливу Комісії під час воєнного стану.

У серпні 2023 року КЖЕ випустила електронний посібник з журналістської етики, в якому подано практичні рекомендації щодо дотримання етичних стандартів у сфері української журналістики. Зокрема, у ньому містяться рекомендації щодо висвітлення повідомлень, які публікуються в соцмережах, а також визначені параметри дотримання вимог до якісної журналістики.

Раніше Комісія з журналістської етики випустила серію нових пояснювальних відео про журналістські стандарти та необхідність дотримуватися журналістської етики. Нові відео розповідають про те, як журналісти можуть допомогти покарати Росію за воєнні злочини в Україні і як медіа можуть відповідально виправляти свої помилки.

Фото: КЖЕ

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
519
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду