В Україні з’явився цифровий музей рекламного креативу

В Україні з’явився цифровий музей рекламного креативу

22 Червня 2024
369

В Україні з’явився цифровий музей рекламного креативу

369
Всеукраїнська рекламна коаліція разом з OMD Optimum Media Ukraine запустили новий проєкт – Музей Рекламного Креативу КАКАДУ. Проєкт було представлено на Ukrainian Creative Stories 2024 та присвячено 25-річчю Київського Міжнародного Фестивалю Реклами.
В Україні з’явився цифровий музей рекламного креативу
В Україні з’явився цифровий музей рекламного креативу

Музей Креативу – цифровий креативний простір, який зберігає і відображає культурну спадщину української реклами та дизайну. Музей представляє найяскравіші рекламні та дизайнерські проєкти, що здобули визнання на провідних національних і міжнародних фестивалях України з 2000 року.

На сайті представлені рекламні роботи, які були відзначені на відомих фестивалях, таких як Київський Міжнародний Фестиваль Реклами, Ukrainian Design: The Very Best Of, ADC*UA Awards та KAKADU Awards.

Для зручності відвідувачів музею всі роботи, які увійшли у експозицію, розподілені по роках і по конкурсних категоріях, включаючи Film & Film Craft, Print & Publishing, Out of Home, Design & Branding, Digital & Mobile, Advertising Campaigns і Radio & Audio.

«Відкрийте для себе світ української реклами, що має свої корені в легендарному клубі та конкурсі КАКАДУ. Історія КАКАДУ починається в 2006 році, коли ВРК створила Клуб Креативних Директорів України. Цей клуб об’єднував креативних лідерів української рекламної індустрії для обговорення професійних питань, обміну знаннями та встановлення етичних індустріальних правил.

Також проводився національний конкурс KAKADU Awards з унікальною системою оцінки, де членами журі ставали всі креативники, які подали свої роботи. Хоча згодом був створений клуб ADC*UA як частина європейської спільноти ADCE і почав проводитись ADC*UA Awards, клуб КАКАДУ проіснував близько 12 років, перш ніж його діяльність була призупинена», – поділився історією Максим Лазебник, генеральний директор Всеукраїнської рекламної коаліції.

На сайті kakadu.com.ua вже представлені роботи за 2000-2010 роки і музейна експозиція буде поповнюватися.  

Проєкт створений Всеукраїнською рекламною коаліцією разом із генеральним партнером OMD Optimum Media Ukraine, одним з лідерів рекламно-комунікаційної індустрії в Україні та світі.

«Медіаагенція OMD Optimum Media віддана розвитку та підтримці таких значущих проєктів як цей, адже креатив є головною складовою будь-якої комунікації. Музей Креативу є чудовою платформою для демонстрації новаторських підходів у рекламі, що повністю відповідає місії OMD Optimum Media – підтримувати та розвивати інновації у сфері медіа та реклами», – прокоментувала Оксана Журовіч, CEO OMD Optimum Media Ukraine.

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
369
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду