Посли країн Євросоюзу погодили 14-й пакет санкцій проти Росії

Посли країн Євросоюзу погодили 14-й пакет санкцій проти Росії

20 Червня 2024
996
20 Червня 2024
14:43

Посли країн Євросоюзу погодили 14-й пакет санкцій проти Росії

996
Раніше «Настоящее время» та EUobserver, які отримали в розпорядження проєкт документа, повідомляли, що обмеження мають запровадити проти 20 фізичних і 22 юридичних осіб, серед яких — співачка Поліна Гагаріна, а також російський «Інститут розвитку інтернету» (ІРІ), що фінансує виробництво пропагандистських телесеріалів, відеоігор та фільмів.
Посли країн Євросоюзу погодили 14-й пакет санкцій проти Росії
Посли країн Євросоюзу погодили 14-й пакет санкцій проти Росії

Посли країн Європейського союзу погодили 14-й пакет санкцій проти Росії у відповідь на агресію проти України. Про це в соцмережі Х повідомило бельгійське головування в Раді ЄС.

«Цей пакет передбачає нові цільові заходи та максимізує вплив наявних санкцій шляхом усунення лазівок», — ідеться в дописі.

Напередодні видання EUobserver, посилаючись на проєкт документа, повідомило, що нові санкції, серед іншого, передбачають обмеження на торгівлю украденими в Україні творами мистецтва. Крім того, за інформацією видання, під європейські санкції потрапили 20 фізичних і 22 юридичних особи, серед яких співачка Поліна Гагаріна.

Ще у травні «Настоящее время» писало, що санкції також введуть проти «Інституту розвитку інтернету» (ІРІ), який фінансує виробництво телесеріалів, відеоігор та фільмів, що підтримують війну Росії проти України.

Раніше повідомлялося, що пропагандистську медіаплатформу «Голос Європи» також включать до 14-го пакету санкцій Євросоюзу проти Росії. Вже наприкінці травня до санкційного списку Євросоюзу внесли проросійського політика Віктора Медведчука, якого в Україні підозрюють у держзраді, його поплічника, колишнього топменеджера телеканалу «112 Україна» Артема Марчевського, а також проєкт «Voice of Europe».

Нещодавно в Україні запустився сайт, присвячений санкціям, запровадженим проти Росії через її агресію проти України. На сайті представлено інформацію про різноманітні обмеження з боку міжнародної спільноти, а також їхній вплив на економіку та військовий потенціал країни-агресора.

Фото: Getty Images

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
996
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду