У Запоріжжі невдовзі запустять нове онлайн-медіа у форматі журналістики рішень «Сода»

У Запоріжжі невдовзі запустять нове онлайн-медіа у форматі журналістики рішень «Сода»

5 Жовтня 2023
1048
5 Жовтня 2023
18:40

У Запоріжжі невдовзі запустять нове онлайн-медіа у форматі журналістики рішень «Сода»

1048
Проєкт створили журналістки Лілія Статівко, Катерина Рождественська та Вероніка Хорольська.
У Запоріжжі невдовзі запустять нове онлайн-медіа у форматі журналістики рішень «Сода»
У Запоріжжі невдовзі запустять нове онлайн-медіа у форматі журналістики рішень «Сода»

У листопаді 2023 року запрацює нове запорізьке онлайн-медіа «Cода». Про запуск проєкту журналісток Лілії Статівко, Катерини Рождественської та Вероніки Хорольської повідомили на фейсбук-сторінці Media Development Foundation. Видання підтримала програма Local Media Relaunch Initiative від MDF.

«Раніше вони працювали разом в одній редакції. Та з часом зрозуміли, що хочуть втілювати в життя власні ідеї, які б не вибивались із концепції медіа. Аби реалізувати це, їм потрібен був свій простір. Так у 2022 році з’явилася "Сода"», — йдеться в повідомленні.

Як розповіла в коментарі ІМІ одна зі співзасновниць медіа Катерина Рождественська, у виданні планують використовувати формат журналістики рішень для створення контенту.

«Медіа "Сода" народилося завдяки нашій "силі трьох". Чому "Сода"? Бо це речовина, яка має дуже різноманітний спектр дії. Головне, вона є в кожного вдома, а основна її функція — очищення. Так само і ми своїми журналістськими матеріалами прагнемо очищувати темні плями поінформованості суспільства. А ще це дуже влучне, коротке слово, яке легко запам'ятати. Наше медіа — про пошук відповідей на суспільно важливі питання для мешканців Запоріжжя і області. Від інших медіа плануємо відрізнятися використанням журналістики рішень як інструменту для створення наших матеріалів», — сказала журналістка.

Редакція створюватиме матеріали для мешканців Запоріжжя та області. Команда прагне знаходити відповіді на складні запитання, які турбують жителів їхньої громади.

Наразі журналістки працюють онлайн, однак мріють і про власний офіс зі студією для знімання відеосюжетів.

Раніше ми повідомляли про те, що кропивницькі онлайн-видання «Без купюр» і «Пульс» та друкований обласний тижневик «Нова газета» працюватимуть у межах спільного проєкту «Медіаколо». За словами головних редакторів медіа Наталі Кривошей, Андрія Клочека та Інни Тільнової, це не злиття, а співпраця редакцій, які об’єднали свої технічні та кадрові ресурси для реалізації важливих журналістських проєктів. До «Медіакола» долучилися громадські організації й активісти, які допомагатимуть з експертизою, консультаціями й темами.

Фото з особистого архіву Вероніки Хорольської

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1048
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду