На Global Media Forum представили фотовиставку про війну в Україні

На Global Media Forum представили фотовиставку про війну в Україні

21 Червня 2023
1378
21 Червня 2023
10:09

На Global Media Forum представили фотовиставку про війну в Україні

1378
На виставці показані фотографії Жоржа Іванченка з Бахмута, Часового Яру, Миколаєва, Львова та інших міст. Найновіші кадри показують Херсонщину після підриву росіянами дамби Каховської ГЕС.
На Global Media Forum представили фотовиставку про війну в Україні
На Global Media Forum представили фотовиставку про війну в Україні

У рамках Глобального медіафоруму Deutsche Welle в німецькому Бонні представили виставку робіт українського фотографа Жоржа Іванченка, який фіксував моменти війни з перших її днів у різних регіонах.

Як повідомляє кореспондент «Укрінформу», на виставці показані фотографії з Бахмута, Часового Яру, Миколаєва, Львова та інших міст. Найновіші кадри показують Херсонщину після підриву росіянами дамби Каховської ГЕС.

На експозиції також транслюється репортаж Deutsche Welle з Херсона та відеоряд українських відеомейкерів з різних регіонів.

Кураторка експозиції Владислава Місна розповіла, що, крім того що подивитись роботи, на виставці можна відсканувати QR-код і почути опис автора, а також подивитися імерсійну (занурювальну) виставку.

За її словами, виставка підготовлена спеціально до форуму, але надалі планується показувати її на інших майданчиках.

Як повідомлялось, одна з найбільших міжнародних медійних конференцій Global Media Forum розпочалась у понеділок, 19 червня. В ній беруть участь близько 2200 делегатів із понад 120 країн світу. Темою цьогорічного заходу є «Долання розбіжностей у суспільствах». У центрі уваги медіафоруму — дискурс про важливість журналістики з огляду на «соціальні розбіжності» нашого часу.

Cеред українських учасників конференції — головна редакторка «Української правди» Севгіль Мусаєва, українська журналістка DW Анна Чайка, медіаменеджер Дмитро Хільченко, член правління Суспільного мовника Родіон Кочубей, керівник Академії Суспільного Олександр Дмитренко, менеджерка Дитячої академії Суспільного Владислава Місна, керівник дослідницької програми Media Development Foundation Максим Срібний.

Українській темі буде присвячена одна з численних панелей форуму «Захопливий досвід від України для Бонна». Крім того, журналіст і тренер DW Віктор Пічугін розповість про свій досвід репортажів з війни в Україні. Також розповіді кореспондентів про створення репортажів про війну, зокрема й в Україні, можна буде послухати у спеціально облаштованих телефонних кабінках.

Напередодні під час виступу на Global Media Forum російського журналіста Дмитра Муратова ввімкнули сигнал повітряної тривоги.

Фото: Ольга Танасійчук / «Укрінформ»

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1378
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду