Оголошено програму 3-го Карпатського гірського міжнародного кінофестивалю

Оголошено програму 3-го Карпатського гірського міжнародного кінофестивалю

8 Вересня 2022
919
8 Вересня 2022
12:39

Оголошено програму 3-го Карпатського гірського міжнародного кінофестивалю

919
Місія фестивалю – привернути увагу до збереження Карпатських гір та популяризувати регіон як місце для кіновиробництва та туризму.
Оголошено програму 3-го Карпатського гірського міжнародного кінофестивалю
Оголошено програму 3-го Карпатського гірського міжнародного кінофестивалю

Третій Карпатський гірський міжнародний кінофестиваль (CMIFF) відбудеться в Ужгороді 15–18 вересня 2022 року. Наразі пресслужба оголосила програму заходу.

У рамках кінофестивалю передбачається конкурсна програма з художніх та документальних стрічок (короткий та повний метр), позаконкурсні кінопокази, лекції на тему кіно, екології та туризму, творчі зустрічі з акторами, режисерами, сценаристами, кінознавцями та продюсерами, тематичні екскурсії Ужгородом, благодійний вечір Сharity dj marathon та фотоконкурс «Природа зцілює».

Всі заплановані активності безплатні.

Програма кінофестивалю CMIFF 2022

15.09.2022, четвер

  • 18:00 Відкриття кінофестивалю та показ документального фільму «Вільна людина. Проща» (Україна, 2022) режисера Сергія Дмитренка, який розповідає історію десантника ЗСУ, ветерана АТО, блогера, мандрівника та автора книги – бестселера «Сліди на дорозі» Валерія Маркуса.
  • 20:00 Конкурсна програма: документальний фільм «Берг» (Нідерланди, Словенія, 2021) режисерки Йока Олтаара.

16.09.2022, п'ятниця

  • 18:00 Лекція «Як потрапити в кіно, або шлях до великого екрана». Роланд Мішко, український актор театру і кіно. Повнометражні фільми: Мої думки тихі, Чому я живий. Серіали: Секс, інста і ЗНО, Дитячий охоронець.
  • 18:00 Конкурсна програма: документальний фільм «Світло Тіні Івана Чендея» (Україна, 2022) режисера В'ячеслава Бігуна.
  • 20:00 Позаконкурсна програма: ігровий фільм «Чому я живий» (Україна, 2021) режисера Віллена Новака. Обговорення фільму з актором фільму Роландом Мішком.

17.09.2022, субота

  • 12:00 Лекція «Створення документального фільму під час війни». Андрій Литвиненко, режисер та незалежний продюсер документального кіно.
  • 14:00 Лекція «Поводження з твердими побутовими відходами та актуальні загрози для природи». Катерина Станкевич-Коваль, виконавча директорка ГО «Екосфера».
  • 14:00 Конкурсна програма: короткометражні фільми. Обговорення фільмів з режисерами.
  • 16:00 Ужгород в кіно: екскурсія локаціями зйомок відомих фільмів з Марією Заболотною. Місце зустрічі Театр ляльок «Бавка».
  • 17:00 Конкурсна програма: документальний фільм «По червоному маршруту додому» (Словаччина, 2021) режисера Адама Лисі.
  • 18:00 Конкурсна програма: документальний фільм «Відлюдник з Трейга» (Великобританія, 2021) режисерки Лейзі Маккензі.
  • 18:00 Лекція «Поетика кіно в соціальній антропології». Лукас Пітшайдер, кінорежисер із Південного Тіролю, Італія. Його дебютний повнометражний фільм «Останні Австрійці» вийшов у 13 країнах і отримав численні нагороди, зокрема «Silver Gentian 2021» та German Dokumentary Film Music Award 2020.
  • 19:00 Благодійний вечір Сharity dj marathon (Doors)
  • 20:00 Конкурсна програма: «Останні австрійці» (Австрія, 2020) режисер Лукас Пітшайдер. Обговорення фільму з режисером.

18.09.2022, неділя

  • 12:00 Лекція «Як дивитися кіно під час війни». Алекс Малишенко, модератор, кіножурналіст та куратор. Пише для LB.ua, Moviegram та інших видань. Протягом повномасштабного вторгнення співорганізував кінофестивалі у Чернівцях та Миколаєві.
  • 14:00 Лекція «Ужгород, гори та кіно». Марія Заболотна, гідеса, веде свій мініблог, де розповідає про туризм, заклади, та події Ужгорода.
  • 15:00 Конкурсна програма: документальний фільм «Плай» (Україна, 2021) режисерки Єви Джишиашвілі.
  • 16:00 Ужгород в кіно: екскурсія локаціями зйомок відомих фільмів з Марією Заболотною. Місце зустрічі Театр ляльок «Бавка».
  • 17:00 Закриття кінофестивалю, оголошення переможців кіноконкурсу та фотоконкурсу. Показ документального фільму закриття «Між небом та горами» (Україна, 2021) режисера Дмитра Грешка та обговорення фільму з режисером.

Основна локація кінопоказів – Закарпатський академічний обласний театр ляльок «Бавка», лекції будуть проходити в закладі Olivye House.

Всі кінопокази й активності CMIFF-2022 відбудуться на підтримку благодійного фонду «Серце до Серця».

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
919
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду