«Лабораторія форматів» пропонує 14 грантів для регіональних медіа
«Лабораторія форматів» пропонує 14 грантів для регіональних медіа
Національна асоціація медіа оголосила конкурс в рамках проєкту «Лабораторія форматів», що реалізується за підтримки медійної програми Internews.
Команда «Лабораторії форматів» підготувала чотири формати, з яких три можуть робити і радіостанції, і телеканали. Загалом буде надано 14 грантів по 55 тисяч грн кожен. За ці кошти радіокомпанії мають виготовити 10 епізодів, а телекомпанії – п'ять.
Зокрема пропонуються формати:
- «Близько до серця». Радіо/телеформат. Формат про психологічну підтримку людей, мобілізаційну свідомість, агресію, окупацію, евакуацію і все те, що українці можуть дуже близько брати до серця.
- «Я повернусь». Радіоформат про те, як війна роз’єднала закохані пари. Ведучі озвучують листування закоханих, які передають емоції та переживання, що пережили пари під час війни.
- «Нові правила». Радіо/телеформат. Експерти в студії аналізують, які зміни принесла у життя українців війна, які уроки треба винести з неї, які з’явилися нові правила поведінки, нові реакції, нові суспільні договори.
- «Країна мрій». Радіо/телеформат про життя після перемоги з практичними порадами про входження у довоєнне життя. Під час кожної програми окремі спеціалісти розповідають про те, як налагодити життя, бізнес, соціальні зв’язки.
Для переможців кокнурсу експерти «Лабораторії форматів» проведуть тренінги, щоб пояснити творчі, технічні та організаційні особливості виробництва.
Щоб взяти участь у конкурсі, потрібно до 20 травня 2022 року надіслати на електронну адресу ftt.fvn@gmail.com пакет скан-копій документів, з підписом та печаткою:
- заповнену заявку
- бюджет на виробництво програм (в довільній формі);
- мотиваційний лист (у довільний формі).
Заявки будуть оцінені проєктною командою до 30 травня 2022 року на основі критеріїв:
- наявність відповідної мотивації – 20%
- наявність необхідної команди та ресурсів – 20%
- обґрунтованість бюджету – 20%
- наявність релевантного досвіду – 20%
- причетність до мережі членів НАМ – 20%.
Ілюстрація: НАМ