У парламенті створили міжфракційне об’єднання «Порядок денний: деколонізація»

У парламенті створили міжфракційне об’єднання «Порядок денний: деколонізація»

23 Лютого 2022
1204
23 Лютого 2022
16:06

У парламенті створили міжфракційне об’єднання «Порядок денний: деколонізація»

1204
Завдання об’єднання – протидія російській пропаганді, звільнення культурно-освітного та інформаційного простору від панування російських міфологем та фейків та ін.
У парламенті створили міжфракційне об’єднання «Порядок денний: деколонізація»
У парламенті створили міжфракційне об’єднання «Порядок денний: деколонізація»

23 лютого 2022 року в парламенті створено міжфракційне об’єднання «Порядок денний: деколонізація», яке очолив Володимир В’ятрович. Про це оголосив голова Верховної Ради Руслан Стефанчук.

До об’єднання увійшли 39 народних депутатів з різних фракцій, серед яких – і кілька членів Комітету гуманітарної та інформаційної політики, зокрема Микита Потураєв (фракція «Слуга народу»), перша заступниця голови Ірина Констанкевич (депутатська група «За майбутнє»), Софія Федина, Микола Княжицький і Володимир В’ятрович (фракція «Європейська солідарність»).

Ключова мета цього міжфракційного об’єднання – звільнення України від наслідків російської колонізаційної політики і руйнівного впливу Росії на ключові сфери суспільного життя. Втілюватимуть у життя цю мету через ухвалення відповідних законів. Про це написав на своїй сторінці у Facebook Володимир Вятрович.

«Сьогодні ми разом з 39 депутатами з різних фракцій створили в парламенті міжфракційне об’єднання «Порядок денний: деколонізація». Ключова мета - звільнення України від наслідків російської колонізаційної політики і руйнівного впливу Росії на ключові сфери суспільного життя. Ключові завдання: протидіяти будь-яким формам російської пропаганди; звільнити культурно-освітній та інформаційний простір від панування російських міфологем та фейків; утверджувати українську мову в усіх сферах суспільного життя; припинити діяльність в Україні проросійських структур, очистити органи влади від проросійських посадовців та політиків; встановити відповідальність за колабораціонізм; посилити санкції проти держави-агресора та її спільників; формувати стійкі патріотичні переконання у громадян України, перш за все молоді; посилити комунікацію з мешканцями окупованих територій та їх залучення до українського контексту; продовжити осучаснення української армії, курс на євроатлантичну інтеграцію України; досягати енергетичної незалежності України від Росії. Ключові інструменти - проєкти законів та державних рішень, навколо яких має формуватися суспільний і політичний консенсус», – написав Володимир В’ятрович.

Фото: zaxid.net

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1204
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду