Порошенко увірвався до прямого ефіру «Ради» та заявив, що оновлення каналу – це «злочин»
Порошенко увірвався до прямого ефіру «Ради» та заявив, що оновлення каналу – це «злочин»
Народний депутат та експрезидент Петро Порошенко увірвався в прямий ефір каналу «Рада», студію якої розміщено в будівлі парламенту.
Стоячи спиною до камери, він заявив, що студія каналу перешкоджає роботі народних депутатів. Присутній нардеп від «Слуги народу» Данило Гетьманцев, з яким у цей час спілкувались журналісти «Ради», відповів на це: «Я – депутат, я працюю тут».
Порошенка запросили сісти за студійний стіл, але він відмовився. Повернувшись обличчям до камери, нардеп заявив, що на парламентський канал нібито незаконно витрачаються бюджетні кошти.
«Хочу, щоб всі глядачі каналу "Рада" знали: зараз незаконно витрачені кошти платників податків. На ці кошти не було кошторису у Верховній Раді, ці кошти було витрачено без системи "Прозорро". Ці вказівки Офісу президента перешкоджають роботі народних депутатів», – сказав Порошенко.
Згодом у коментарі журналістам у кулуарах парламенту Петро Порошенко згадав про працівників, за його словами, «нешанованого» Першого незалежного. Мовляв, туди працівникам закритих каналів Медведчука «не можна було переходити, а сюди (на канал "Рада" – ДМ) – прошу дуже». Загалом він назвав переформатування парламентського каналу «злочином», який нібито вчиняє влада для «боротьби з опозицією».
На запитання журналістів щодо того, що канал Рада оновлює та сама команда, яка запускала Прямий канал, Порошенко коротко відповів, що це начебто «не відповідає дійсності».
Він також вибачився за емоціний «виступ» і додав, що до прямого ефіру «Ради» «потрапив випадково».
Нагадаємо, 15 грудня 2021-го державний парламентський канал «Рада» оновив свій формат. Наразі він працює в форматі телемарафону зі включеннями для коментарів та гостями прямоефірних студій. Також щогодини виходить випуск новин. На каналі зазначають, що це тестове мовлення, а повноцінне розпочнеться 18 січня 2022-го.
На оновленому каналі з'явилися нові ведучі. Крім політтехнолога Володимира Петрова та журналіста і блогера Сергія Іванова, які вестимуть тут власні проєкти, до «Ради» прийшли колишні працівники «каналів Медведчука».
Детальніше про фінансування державних мовників читайте у матеріалі «Детектора медіа» «"Дом" із Пальчевським і "Рада" із Семеновим. Скільки грошей і на що отримали з бюджету державні медіа».
Фото: скріншот з трансляції