![«Продавав пропаганду та форму російських солдатів». Ткаченко пояснив санкції проти Wildberries та сказав, хто «наступний»](/doc/images/news/archive/2021/190481/i75_ArticleImage_190481.jpg)
«Продавав пропаганду та форму російських солдатів». Ткаченко пояснив санкції проти Wildberries та сказав, хто «наступний»
«Продавав пропаганду та форму російських солдатів». Ткаченко пояснив санкції проти Wildberries та сказав, хто «наступний»
![«Продавав пропаганду та форму російських солдатів». Ткаченко пояснив санкції проти Wildberries та сказав, хто «наступний»](/doc/images/news/archive/2021/190481/ArticleImage_190481.jpg)
![«Продавав пропаганду та форму російських солдатів». Ткаченко пояснив санкції проти Wildberries та сказав, хто «наступний» «Продавав пропаганду та форму російських солдатів». Ткаченко пояснив санкції проти Wildberries та сказав, хто «наступний»](/doc/images/news/archive/2021/190481/i75_ArticleImage_190481.jpg)
Напередодні президент України Володимир Зеленський ввів санкції РНБО проти російського онлайн-рітейлера Wildberries, його засновників і керівників, пише «Інтерфакс-Україна».
Міністр культури Олександр Ткаченко у своєму телеграмі з цього приводу написав, що санкції ввели, оскільки Wildberries продавав російську пропаганду та форму російських солдатів.
Також в кінці повідомлення він заявив, що «наступний крок – російські ОТТ-платформи».
«Ритейл з РФ, який, в тому числі, продавав російську пропаганду та форму російських солдатів – не працюватиме в Україні. Йдеться про Wildberries. Вдячний Президенту та РНБО, що підтримали нашу ініціативу та ввели санкції проти цієї компанії. Це ще один крок у боротьбі за очищення українського інформаційного простору від російської експансії. Антиукраїнським тезам, книгам, наративам – не місце в Україні. МКІП робитиме все можливе, щоб протистояти інформаційним загрозам. Наступний крок – російські ОТТ-платформи», – написав він.
Нагадаємо, що ще восени 2020 року Міністерство культури та інформполітики України пропонувало уряду ввести санкції проти російських OTT-сервісів та інтернет-магазинів.
Фото: з вільних джерел
![](/content/2/image/fon_donate.jpg)