Мінкульт розглядає варіанти блокування сигналу з окупованих територій і Росії

Мінкульт розглядає варіанти блокування сигналу з окупованих територій і Росії

11 Травня 2021
1219
11 Травня 2021
09:47

Мінкульт розглядає варіанти блокування сигналу з окупованих територій і Росії

1219
За словами міністра Олександра Ткаченка, йдеться не тільки про ефірний сигнал, а й про роботу з інтернет-провайдерами, з деякими кабельними провайдерами.
Мінкульт розглядає варіанти блокування сигналу з окупованих територій і Росії
Мінкульт розглядає варіанти блокування сигналу з окупованих територій і Росії

Міністерство культури й інформаційної політики України розглядає варіанти блокування сигналу з окупованих територій Донбасу і Криму, повідомив в інтерв’ю Радіо Свобода міністр Олександр Ткаченко.

«Ми зараз завершуємо напрацювання плану заходів. Це, по-перше, розширення мовлення нашого, особливо в територіях прикордонних, розширення, власне, мовлення «Зеонбуду», варіанти, яким чином можна реагувати та протидіяти розповсюдженню сигналу з Криму та окупованої території Донбасу та і самої Росії на українські території», – сказав Ткаченко.

За його словами, йдеться не тільки про ефірний сигнал, а й про роботу з інтернет-провайдерами, з деякими кабельними провайдерами.

«Тобто зараз напрацьована база, скільки, власне, ми всього цього «добра» бачимо у нашому просторі. І цей план заходів ми будемо подавати в Кабмін, в РНБО для того, щоб він був затверджений і виглядав не як спорадичні рішення, а як системний підхід, який має на меті не тільки додаткові інвестиції в цю сферу з боку держави, але й покроковий план дій для того, щоб, по-перше, українське бачили більше і легше, і для того, щоб, по-друге, російської пропаганди на цих теренах було менше», – заявив міністр.

Віце-прем'єр-міністр-міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков заявив, що через згортання аналогового сигналу без українського ефірного мовлення залишились 30-40% населення прикордонних з РФ регіонів, та територій, прилеглих до зони конфлікту на сході України. 

1 квітня 2021 року було відновлено трансляцію чотирьох телеканалів Суспільне мовлення на територіях, що межують з Російською Федерацією, зокрема у Сумській, Харківській і Чернігівській областях.

За даними квітневого моніторингу Кримської правозахисної групи, на півдні Херсонської області у восьми населених пунктах мовить лише російське ТБ.  

Фото: Радіо Свобода

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1219
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду