13:30
Середа, 3 Березня 2021

Брати Клички виграли судовий позов до «1+1»

25 082
Суд зобов’язав «1+1» спростувати неправдиву інформацію про Віталія Кличко та Володимира Кличко в етері програми «ТСН.Тиждень».
Брати Клички виграли судовий позов до «1+1»
Брати Клички виграли судовий позов до «1+1»

Мер Києва Віталій Кличко та його брат, чемпіон світу з боксу у суперважкій вазі, Володимир Кличко виграли судовий позов до «Телерадіокомпанії «Студія 1+1». Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко.

Позов про захист честі, гідності і ділової репутації Клички подали в листопаді 2019 року після виходу в ефір «Студії 1+1» сюжету в програмі «ТСН. Тиждень», де була оприлюднена неправдива інформація про Віталія та Володимира Кличків.

«Позов, разом з братом, ми подали через брудну брехню і маніпуляції, які телеканал розповсюджував в ефірі. В рішенні суду, зокрема, зазначено, що під час розгляду справи відповідач, «Телеканал «Студії 1+1», не довів достовірність поширеної інформації. А також не надав доказів наявності обставин, що виключають його відповідальність відповідно до статті 67 закону України «Про телебачення та радіомовлення», – зазначив Кличко.

Суд акцентував увагу на тому, що сюжет з недостовірною інформацією вийшов в ефір під час обговорення у суспільстві питання призначення позачергових виборів Київського міського голови та позачергових виборів до Київради. Інформація, викладена в сюжеті, за висновком суду, носить характер оціночних суджень.

Розглянувши позов, суд постановив задовольнити його, зобов’язавши «Телекомпанію «Студія 1+1» спростувати неправдиву інформацію в ефірі програми «ТСН. Тиждень».

Також суд зобов’язав видалити відеозапис, розміщений на офіційному сайті «ТСН», на YouTube каналах програм «ТСН» та «ТСН. Тиждень» і на сторінках у соцмережах програми «ТСН. Тиждень».

Крім того, суд зобов‘язав видалити статтю з недостовірною інформацією з сайту «ТСН» та розмістити на сайті копію повного тексту рішення суду про спростування недостовірної інформації відносно Віталія Кличка та Володимира Кличка.

2 березня Віталій Кличко повідомив, що виграв суд проти ТОВ «Телерадіокомпанії «Студія 1+1» за позовом про захист честі та гідності.

Позов був поданий в серпні 2019 року після виходу в ефір «Студії 1+1» програми «Гроші» Олександра Дубинського, де була оприлюднена неправдива інформація. 

Суд зобов’язав видалити програму, в якій була оприлюднена інформація, визнана неправдивою, зі всіх інформаційних ресурсів телекомпанії та соціальних мереж, пов’язаних із нею.

Фото: Віталій Кличко/Facebook

~insertother~ Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
25082
Переглядів
Коментарі
Oldlady
14:11 / 03 Березня 2021
Остаётся выполнить решение суда, взыскать с Дубинского судебные издержки и разорвать с ним контракт.
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2021 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду