17:11
Середа, 20 Січня 2021

Комітет гуманітарної та інформполітики пропонує парламенту розглянути законопроєкти про медіа у лютому

940
Комітет Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики вніс пропозиції до проєкту порядку денного п’ятої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання.
Комітет гуманітарної та інформполітики пропонує парламенту розглянути законопроєкти про медіа у лютому
Комітет гуманітарної та інформполітики пропонує парламенту розглянути законопроєкти про медіа у лютому

Члени комітету питань гуманітарної та інформаційної політики на засіданні 18 січня 2021 року проголосували за пропозиції до проєкту порядку денного п’ятої сесії парламенту, яка розпочинається з 1 лютого 2021 року.

Серед інших пропонують розглянути 17 медійних і рекламних законопроєктів. Зокрема, у лютому – обидва законопроекти про медіа № 2693-д та № 2693-2.

Також у лютому на розгляд парламенту пропонуються законопроєкти: № 4413 про внесення змін до Закону України «Про Суспільне телебачення і радіомовлення України» щодо усунення колізії в питанні призначення та звільнення членів наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України депутатськими фракціями і групами; № 4212 про внесення змін до статті 22 Закону України «Про рекламу» щодо реклами електронних сигарет і рідин, що використовуються в електронних сигаретах.

У березні члени комітету пропонують визначитися із законопроєктами: № 2072 про внесення змін до Закону України «Про телебачення і радіомовлення» щодо удосконалення механізмів забезпечення прозорості власності та фінансування аудіовізуальних (електронних) ЗМІ; № 4188 про внесення змін до Закону України «Про телебачення і радіомовлення» щодо протидії інформаційній війні; № 4107 про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення незалежності Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

У квітні комітет пропонує розглянути законопроєкти: № 2576 про внесення змін до Закону України «Про Суспільне телебачення і радіомовлення України» (щодо підвищення ефективності роботи Національної суспільної телерадіокомпанії України); № 4348 про внесення змін до деяких законів України щодо розміщення зовнішньої реклами; № 2340 про українську жестову мову.

А у травні – № 3079 про внесення змін до частини восьмої статті 72 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» щодо забезпечення свободи слова та вираження поглядів; № 3427 про внесення змін до Закону України «Про рекламу» щодо протидії дискримінації за ознакою статі.

На останні місяці п’ятої сесії (червень-липень) парламенту пропонують розглянути такі законопроєкти: № 2381 про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері доступу до інформації щодо вдосконалення їх окремих положень; № 3660 про внесення змін до Закону України «Про доступ до публічної інформації» щодо надання відповідей на запити; № 3749 про внесення змін до Закону України «Про телебачення і радіомовлення» щодо здійснення Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення наглядових повноважень у період дії обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19); № 4230 про внесення змін до Закону України «Про Суспільне телебачення і радіомовлення України» щодо стимулювання ефективності роботи Національної суспільної телерадіокомпанії України та оптимізації її державного фінансування.

Сам комітет уже розглянув частину цих законопроєктів і надав Верховній Раді свої висновки щодо них, а частину будуть направляти на розгляд у сесійній залі по мірі готовності.

Нагадаємо, 18 січня 2021 року парламентський Комітет гуманітарної та інформаційної політики розглянув таблицю поправок до другого читання законопроєкту № 4413 «Про внесення змін до Закону України «Про суспільне телебачення і радіомовлення України» щодо усунення колізії в питанні призначення та звільнення членів Наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України депутатськими фракціями і групами». За результатами обговорення народні депутати не підтримали цей проєкт.Читайте також
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
940
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2021 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду