15:37
Четвер, 9 Квітня 2020

Нацрада змінила регламент, аби проводити засідання онлайн

1 090
9 квітня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення внесла зміни до свого Регламенту щодо можливості проведення засідань через інтернет у період карантину.
Нацрада змінила регламент, аби проводити засідання онлайн
Нацрада змінила регламент, аби проводити засідання онлайн

Про це повідомляє сайт Нацради.

Нові положення регламенту передбачають, що «у період встановлення карантину або обмежувальних (протиепідемічних) заходів, засідання Національної ради можуть бути проведені у режимі реального часу (онлайн) з використанням відповідних технічних засобів, зокрема через мережу інтернет».

Також зміни стосуються питань, які розглядатимуться у цей період під час засідань. Це будуть питання, визначені регулятором як нагальні та/або невідкладні.

«Коли накопичаться нагальні питання для розгляду – ми будемо оголошувати засідання, на сайті це буде доступно, і Нацрада буде проводити засідання в режимі реального часу, онлайн», – повідомила під час засідання 9 квітня перша заступниця голови Нацради Ольга Герасим’юк.

9 квітня Нацрада проводила засідання у своєму приміщенні, але члени Нацради та працівники апарату сиділи на відставні півтора метри один від одного, у масках і рукавичках. На засідання не запрошували нікого з представників ліцензіатів.

Нагадаємо, на час карантину Нацрада обмежила вхід у своє приміщення та відмовилася від проведення особистого прийому громадян. Також Нацрада вирішила під час карантину до 3 квітня не проводити засідань. Коли карантин продовжили до 24 квітня, Нацрада вирішила проводити засідання за потреби, але утриматися від розгляду питань, які потребують обов’язкової присутності ліцензіатів (заявників). А такими питаннями є, наприклад, результати перевірок, які передбачають призначення санкцій за порушення.

Більшість працівників апарату Національної ради переведено на дистанційну роботу. В офісі перебувають спеціалісти, які вносять документи до системи електронного документообігу та опрацьовують вхідну/вихідну кореспонденцію. Вхідні документи Нацрада приймає в паперовому та електронному вигляді щоденно. Підписання вихідних документів відбувається тричі на тиждень. Видача бланків ліцензій Національної ради суб’єктам інформаційної діяльності здійснюється щочетверга з 10:30 до 15:00.Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1090
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2021 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду