12:55
Четвер, 14 Січня 2021

Ліцензіати Нацради можуть брати участь у засіданнях з регіонів

636
Вони можуть долучатися до онлайн-засідань регулятора з офісів представників Нацради в регіонах.
Ліцензіати Нацради можуть брати участь у засіданнях з регіонів
Ліцензіати Нацради можуть брати участь у засіданнях з регіонів

Це стало можливим після внесення Нацрадою наприкінці 2020 року змін до її регламенту та до положення про управління її представників.

Зміни до регламенту передбачають, що під час карантину та проведення засідань Нацради онлайн реєстрацію запрошених представників мовників і провайдерів забезпечує не лише відділ протокольно-організаційної роботи Нацради, а й управління представників. Представники ліцензіатів мають надавати їм підтверджуючі документи.

Зміни до положення про управління представників передбачають, що представники Нацради мають забезпечувати проведення засідань Нацради онлайн за участю уповноважених осіб ліцензіатів.

Член Нацради Максим Онопрієнко пояснив у фейсбук, що ліцензіатам з регіонів не обов’язково їхати до Києва, вони можуть приходити до офісів представників в областях і включатися онлайн. Але деякі питання потребуватимуть присутності в Києві – наприклад, участь у конкурсах, коли вони стануть можливими.

Нацрада не може дозволити представникам ліцензіатів долучатися до засідання з інших місць, тому що має їх офіційно реєструвати. «Ми б були раді дозволити мовникам включатися прямо з дому, але за законом представників ТРО треба верифікувати. Аби потім, у відповідь на санкції, не було закидів, що рішення ухвалене без присутності ліцензіата», – пояснив пан Онопрієнко.

Також, залежно від питання, представники компаній можуть не брати участі в засіданнях, надіславши до Нацради лист зі згодою про розгляд питання без їхньої участі.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
636
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2021 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду