12:22
Четвер, 5 Березня 2020

Нацрада перенесла засідання на наступний день через звільнення і призначення членів

965
5 березня заплановане засідання Національної ради з питань телебачення і радіомовлення не відбулося. Це зумовлено кадровою ротацією членів Нацради.
Нацрада перенесла засідання на наступний день через звільнення і призначення членів
Нацрада перенесла засідання на наступний день через звільнення і призначення членів

4 березня вийшли укази президента про дострокове звільнення президентської четвірки членів Нацради за результатами розгляду звіту Нацради за 2019 рік. 5 березня вийшли укази про призначення двох членів з попереднього складу – Валентина Коваля і Юрія Зіневича. Однак Нацрада зможе оформити призначення лише наступного дня, тобто станом на 5 березня в Нацраді є тільки четверо чинних членів (за парламентською квотою), а кворум для проведення засідань – це шість осіб.

«Призначення ми можемо провести лише завтрашнім числом (6 березня), а звільнення – сьогоднішнім (5 березня)», – пояснила перша заступниця Нацради Ольга Герасим’юк.

За словами пані Герасим’юк, 6 березня Нацрада проведе позачергове засідання, на якому розгляне всі невідкладні питання, заплановані на 5 березня.

Звільнені президентом Володимиром Зеленським Уляна Фещук і Сергій Костинський подякували колегам та апарату Нацради за спільну роботу.

«Ми працювали довго, і досягли непоганих результатів. Звіт Нацради за попередній рік був найкращим серед усіх звітів Нацради за весь час її існування. Я пишаюся тими результатами, яких нам разом вдалося досягнути. Працювати на державу – це був виклик собі, який я достойно пронесла за ці роки», - сказала пані Фещук.

«Наш склад Нацради є найкращим за всі часи. Ми разом виконали багато завдань, які мали бути виконані десятки років тому. Для мене важливо, що ми працювали в рамках стратегії. Вона була спрямована на обмеження впливу російського телебачення на український інформаційний простір, захист української мови та українського продукту, розвиток суспільного, військового та місцевого мовлення, ми забезпечували будівництво архітектури українського мовлення в Донецькій, Луганській областях, на межі з Кримом. Ми побудували колії, за якими, сподіваюся, Нацрада буде йти далі», - сказав пан Костинський.

Він також попросив колег на наступних засіданнях підтримати проекти рішень про обмеження ретрансляції в Україні іноземного каналу RTVI (у його ефірі показали карту Криму як частини РФ), про призначення перевірки каналу ZIK за трансляцію пресконференції Володимира Путіна та про санкції за розпалювання ворожнечі каналом «112 Україна».

Перша заступниця голови Нацради Ольга Герасим’юк подякувала колегам і побажала їм успіху.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
965
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2020 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду