14:03
Четвер, 11 Липня 2019

Філарет пояснив, чому дав інтерв’ю «России 24»

Патріарх Філарет заявив, що українські ЗМІ нібито «перекручують» його слова та направлені «на знищення Київського патріархату». Натомість державний російський канал «Россия 24», якому він дав інтерв’ю, «не підтримує, але й не перекрутив сказане».
Філарет пояснив, чому дав інтерв’ю «России 24»
Філарет пояснив, чому дав інтерв’ю «России 24»

Про це він сказав в інтерв'ю «Громадському».

Філарет зазначив, що не знав, що його інтерв'ю «России 24» може викликати негативну реакцію у суспільстві. За його словами, якби він це передбачив, то, ймовірно, відмовився б від інтерв'ю.

«Я не думав, що буде така негативна реакція на інтерв'ю, яке я давав ворожому каналу. Бо я і українським каналам даю інтерв'ю, але вони перекручують мої слова, або вибирають ті чи інші слова і дають свої коментарі. Тому зараз ЗМІ в переважній більшості направлені на знищення Київського патріархату», – заявив він.

Крім того, патріарх додав, що «цьому ворожому каналу дав інформацію правдиву».

«Він не підтримує, але він не перекрутив те, що я сказав. І це уже має велике значення, тому що світ, хоч і через ворожий голос, але почув правду. Одні звертають увагу на те, кому дав інтерв’ю, а другі звертають, що сказав патріарх. Так ось треба звертати увагу на те, що сказав патріарх, а не кому сказав», – підкреслив він.

Нагадаємо, Патріарх Філарет дав ексклюзивне інтерв'ю пропагандистському каналу «Россия 24», у якому розповів про претензії до томосу і висловив незгоду з новою назвою церкви. Інтерв’ю було опубліковане 6 липня на YouTube-каналі «России 24». У Православній церкві України вважають ці дії патріарха «черговим пробиттям дна». Речник ПЦУ Євстратій Зоря, своєю чергою, заявив, що «хвороба зробила його (Філарета, – ДМ) фактичним союзником Москви в боротьбі проти томосу».

Фото: Євстратій Зоря

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1728
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop