13:40
П'ятниця, 17 Травня 2019

Телеканал ICTV оголосив склад нового відбіркового комітету телепроекту «Нові лідери»

Наглядова рада оприлюднила новий склад Відбіркового комітету другого сезону національного телепроекту «Нові лідери».
Телеканал ICTV оголосив склад нового відбіркового комітету телепроекту «Нові лідери»
Телеканал ICTV оголосив склад нового відбіркового комітету телепроекту «Нові лідери»

Про це повідмоляє прес-служба телеканалу. 

У другому сезоні «Нових лідерів» оцінюватимуть представники впливових громадських організацій України – Ольга Айвазовська (Опора), Таміла Ташева (Крим SOS), Гліб Вишлінський (Центр економічної стратегії), Світлана Матвієнко (Лабораторія законодавчих ініціатив), Роман Бондар (Odgers Berndtson Ukraine) та Віталій Шабунін (Центр протидії корупції).

Відбірковий комітет обиратиме шляхом внутрішнього голосування 25 кандидатів, які пройдуть на кастинги. Інших 25 оберуть інтернет-виборці на сайті проекту з 15 до 23 травня.

Зазанчимо, що до Відбіркового комітету першого сезону проекту «Нові лідери» входили: Ольга Айвазовська, Роман Бондар, Гліб Вишлінський, Андрій Вишневський, Ярослав Юрчишин, Тетяна Дурнєва, Ігор Коліушко, Світлана Матвієнко і Таміла Ташева.

Як писав «Детектор медіа», ICTV покаже другий сезон телепроекту «Нові лідери». Прийом анкет до участі в проекті триває до 30 квітня.

Нагадаємо, 15 листопада відбувся фінал національного телепроекту «Нові лідери» на телеканалі ICTV. У фінал вийшли троє учасників – Ольга Матюшина, Сергій Замідра та Максим Бородін.

Перший сезон проекту завершився перемогою маріупольця Максима Бородіна, який бореться за чисте повітря у промислових регіонах. На виграні гроші його команда закупила сучасне обладнання для вимірювання і контролю забруднень повітря.

Суспільно-політичний проект «Нові лідери» започатковали група StarLightMedia і 34 громадські організації. Учасники повинні представити свої ідеї експертам, ЗМІ та інтернет-аудиторії. Ті, хто набере найбільше голосів, стануть героями телевізійного проекту, який вийде на телеканалі ICTV у форматі талант-шоу в жовтні, а переможець отримає приз у розмірі понад 1 млн грн для реалізації ідеї, з якою він/вона прийшов/ла на проект.

За словами Світлани Матвієнко, проект коштує близько 800 тис. доларів, а реклама проекту холдингом StarLightMedia коштує близько 3-4 млн доларів.

8 травня стартував другий етап телепроекту «Нові лідери». За два місяці реєстрації були подані 1400 анкет. До участі в проекті були допущені 860 «лідерів», анкети яких відповідали заявленим критеріям.

У травні стало відомо, що Інститут стратегічний досліджень «Нова Україна», громадська організація «Громадське радіо» та громадська організація «Громадський люстраційний комітет» залишили громадську наглядову раду телепроекту «Нові лідери».

У червні стали відомі імена топ-100 учасників проекту «Нові лідери».

Потенційних лідерів оцінювали громадські діячі Ольга Айвазовська, Роман Бондар, Гліб Вишлінський, Андрій Вишневський, Світлана Матвієнко, Таміла Ташева, Ярослав Юрчишин.

Фото: прес-служба ICTV 

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
356
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop