Понад 3 тисячі бажаючих подали резюме на конкурс речника новообраного президента 3еленського

Понад 3 тисячі бажаючих подали резюме на конкурс речника новообраного президента 3еленського

3 Травня 2019
1973
3 Травня 2019
13:53

Понад 3 тисячі бажаючих подали резюме на конкурс речника новообраного президента 3еленського

1973
На електронну адресу HR-департаменту команди новообраного президента України Володимира Зеленського надійшло понад 3000 резюме на посаду спікера глави держави. Серед претендентів –журналісти, піар-менеджери, телеведучі, блогери, студенти профільних факультетів і актори.
Понад 3 тисячі бажаючих подали резюме на конкурс речника новообраного президента 3еленського
Понад 3 тисячі бажаючих подали резюме на конкурс речника новообраного президента 3еленського

Про це повідомила прес-служба Володимира Зеленського на запит «Українських Новин».

«Наразі на електронну адресу HR-департаменту команди Володимира Зеленського прийшло понад 3 тисячі резюме – від звичайних людей, які хочуть взяти участь у конкурсі і відчувають упевненість у своїх комунікаційних здібностях», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що конкурс на цю посаду буде проходити в кілька етапів.

«Топ-100 кандидатів отримають кілька творчих завдань, наприклад, написати доповідь або записати відео на певну тему. Оцінювати роботи кандидатів будуть експерти з роботи з персоналом та члени команди Зеленського. Після цього, за результатами творчого етапу, буде сформований Топ -10 найкращих з найкращих, з якими буде проводити співбесіду керівник HR-департаменту і особисто Зеленський. Всі фіналісти конкурсу обов'язково будуть проходити перевірку службами безпеки та антикорупційними органами», – відповіли в прес-службі новообраного Президента.

Водночас організатори конкурсу не відповіли на питання, яка заробітна плата буде в спікера.

Нагадаємо, 1 травня новообраний президент Володимир Зеленський оголосив конкурс на посаду речника Президента України.

Фото: Українська правда

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1973
Читайте також
02.05.2019 12:10
Андрій Кокотюха
для «Детектора медіа»
3 199
Коментарі
2
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
reformator
2089 дн. тому
Правильно построенная система управления государством должна быть направлена на выявление, назначение на руководящие должности и продвижение вверх самых лучших, наиболее достойных во всех отношениях граждан, и с другой стороны — не должна допускать на высокие должности тех, кто этих должностей объективно не достоин. Во многих странах при приёме на работу государственных и муниципальных служащих, а также в процессе их профессионального развития, используются разнообразные тесты. Они содержат критерии оценки уровня профессионализма, включая не только профессиональные критерии, но и деловые, морально-психологические (гуманность, этика поведения, стиль общения, справедливость, честность и др.), интегральные (включающие общую культуру, культуру мышления и речи, коммуникативность, авторитетность). В Японии одной из особенностей кадровой политики является система репутаций. Суть этой системы в том, что где бы ни работал сотрудник, он обязан выполнять свои обязанности так, чтобы за ним закрепилась репутация порядочного, честного, трудолюбивого человека.
reformator
2089 дн. тому
У Зеленского в предвыборной программе указана нулевая толерантность к коррупции и открытые конкурсы на должности. Надо всеми способами добиваться, чтобы принцип конкурсного отбора был расширен на все управленческие должности. Это резко повысит эффективность государства. Управлять должны не какие-то случайные люди, а самые лучшие, обладающие необходимыми моральными качествами, способностями, знаниями и опытом. Выбирая лучших, с помощью конкурсного отбора, можно построить новое общество, основанное на меритократии - власти достойных.
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду