Порошенко заявив, що діяльність каналу «1+1» не має нічого спільного з журналістикою

Порошенко заявив, що діяльність каналу «1+1» не має нічого спільного з журналістикою

10 Квітня 2019
2988
10 Квітня 2019
21:27

Порошенко заявив, що діяльність каналу «1+1» не має нічого спільного з журналістикою

2988
Петро Порошенко, коментуючи конфлікт із Ігорем Коломойським та націоналізацію «ПриватБанку», заявив, що діяльність каналу «1+1» не має нічого спільного з журналістикою.
Порошенко заявив, що діяльність каналу «1+1» не має нічого спільного з журналістикою
Порошенко заявив, що діяльність каналу «1+1» не має нічого спільного з журналістикою

Про це президент та кандидат в президенти Петро Порошенко сказав в ефірі «Радіо НВ».

«Коли висновки міжнародної експертизи, висновки аудиту Національного банку, висновки всіх компетентних органів свідчили про те, що мова йде про збитки, які держава зазнала від 150 до 180 млрд, лише на "ПриватБанку", то звичайно, що ми повинні були діяти ефективно (щодо націоналізації - ред.). Якщо ви допускаєте, що в цих умовах Петро Порошенко має налагодити стосунки через шантаж президента щодо так званої атаки медійної атаки, то з боку каналу "1+1" ніхто і ніколи президента шантажувати не буде. І нічого спільного з журналістикою діяльність цього каналу зараз точно не має», - заявив він.

Раніше повідомлялось, що Олександр Ткаченко, генеральний директор групи «1+1 медіа», що належить Ігорю Коломойському, заявив про наміри подати позов до суду проти президента Петра Порошенка через його слова про «заляканих журналістів» каналу «1+1».

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
2988
Читайте також
Коментарі
1
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Мойша
1832 дн. тому
В 2015 году объём привлечённых Приватбанком у населения и предприятий средств составил более 260 млрд гривен. Лишь немногим меньше, чем весь государственный бюджет Украины в том же году. Когда этот банк национализировали, он был опустошён Коломойским – он и его люди всё вывели в офшоры. Коломойский использовал схему циклического перекредитования. Приватбанк выдавал новые кредиты специально созданным компаниям, которые финансировали погашение долга предыдущими заёмщиками. Со временем создавалась новая группа юрлиц, которая получала в банке кредиты и финансировала долги предыдущей волны. Использование данной схемы позволяло на протяжении ряда лет выводить из банка значительные средства, обманывая контролирующие органы. После национализации Приватбанка фальшивые заёмщики перестали обслуживать свои обязательства по кредитам, банк признал ненадёжными около 99% кредитов связанных лиц. При этом более 95% всех кредитов банка было выдано именно связанным лицам. Для расследования злоупотреблений в Приватбанке было привлечено международное детективное агентство Kroll, по результатам расследования которого обнаружилась простая как пылесос схема вывода активов из Приватбанка. Установлено, что Приватбанк был объектом масштабных и скоординированных мошеннических действий как минимум в течение 10 лет, что привело к убыткам в размере как минимум 5,5 миллиарда долларов США. Эта цифра появилась в результате расследования агентства Kroll, подтверждена НБУ и никем, кроме Коломойского, не оспаривалась. Озвученные 5,5 миллиардов долларов США наверняка не являются полной суммой ущерба, нанесенного Приватбанку его бывшим акционером. Это только средства, выведенные по одной из схем. Украина подала иски в европейские суды на возврат украденного, а дыру в банке закрыла за счёт налогоплательщиков – на докапитализацию банка государство потратило более 150 млрд грн. Выведенные Коломойским вклады населения в Приватбанке были компенсированы государством через национализацию и докапитализацию. Т.е. свои же вклады компенсировало население через свои же налоги. Два раза вложили. Посмотрим ещё, не придётся ли в третий раз вкладывать.
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду