15:54
Понеділок, 12 Листопада 2018

Канал «24» звинувачує «1+1» у плагіаті

Редакція телеканалу «24» заявляє, що журналісти програми «Секретні матеріали» каналу «1+1» використали у своїй програмі про корупцію у Київському політехнічному інституті кадри журналістського розслідування програми «ЦРУ» «КПІ як корупційне князівство»
Канал «24» звинувачує «1+1» у плагіаті
Канал «24» звинувачує «1+1» у плагіаті

Про це «Детектору медіа» повідомила прес-служба каналу.

«Ми всією редакцією перебуваємо в шоковому стані від витівки колег з "1+1", бо, щоб досягти такого професійного "дна", треба ще постаратися. "Секретні матеріали" повністю взяли наші кадри, наше розслідування – зробили із цього "власний" продукт. Згадки про 24 канал та програму "ЦРУ" – жодної», – йдеться в релізі каналу.

Телеканал виклав свою позицію у Facebook, у якій повідомляє, що чекє від керівництва проекту «Секретні матеріали» вибачення та просить вказати першоджерело у своєму матеріалі.

Наводимо також сюжет каналу «24».

«Детектор медіа» звернувся до керівниці групи просування інформаційного мовлення «1+1 медіа» по коментарі та чекає на відповіді.

Нагадаємо, у травні 2018 року журналістка телеканалу «24» Єлизавета Герасим’юк звинуватила журналістку програми «ДжеДАІ» каналу «2+2» Катерину Колган у плагіаті.

Читайте також

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
2033
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop