13:30
Четвер, 25 Жовтня 2018

Українська кіноакадемія оголосила новий склад Правління та Наглядової ради

Кіноакадеміки обирали 12 членів Правління та 2 змінних членів Наглядової Ради. Онлайн-голосування за кандидатів проходило на сайті Української кіноакадемії з 5 по 19 жовтня.
Українська кіноакадемія оголосила новий склад Правління та Наглядової ради
Українська кіноакадемія оголосила новий склад Правління та Наглядової ради

Про це йдеться в релізі кіноакадемії.

Від кандидатів на членство в Правління Української кіноакадемії з 19 вересня до 1 жовтня надійшло 35 заявок, а на членство в Наглядовій раді – 7.

За результатами голосування за кандидатів на членство в Наглядовій раді Української кіноакадемії найбільшу кількість голосів набрали Валентин Васянович і Сргій Тримбач

Також було відібрано 12 членів Правління Української кіноакадемії і ще три кандидатури висунуто Наглядовою радою. До нового складу правління Української кіноакадемії увійшли: Сергій Борденюк, Володимир Войтенко, Людмила Горделадзе, Іванна Дядюра, Денис Іванов, Михайло Іллєнко, Сергій Лавренюк, Юрій Мінзянов, Єгор Олесов, Андрій Різоль, Влад Ряшин, Ігор Савиченко, Ахтем Сеітаблаєв, Валерія Сочивець та Марина Степанська.

За повідомленням кіноакадемії, в листопаді відбудеться зібрання Правління, під час якого буде обрано голову та схвалено регламент III Національної Кінопремії.

Нагадаємо, Правління є консультативно-дорадчим органом Української кіноакадемії та діє з метою підвищення ефективності її діяльності. Кандидатом на вибори до Правління може стати будь-який чинний член Кіноакадемії.

Наглядова Рада — це керівний орган Української кіноакадемії. Основними її завданнями є вирішення спірних питань та здійснення контролю роботи Правління та Виконавчого директора. Члени Наглядової Ради можуть не бути членами Кіноакадемії.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
586
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду