журналістка, член Громадської ради при Держкіно
15:10
П'ятниця, 19 Жовтня 2018

Ще одному переможцю пітчингів Держкіно можуть збільшити частку держфінансування

Анімаційний проект «210 добрих справ», який переміг на третьому конкурсі Держкіно, виробник ТОВ «210 добрих справ», може отримати 100% держфінансування.
Ще одному переможцю пітчингів Держкіно можуть збільшити частку держфінансування
Ще одному переможцю пітчингів Держкіно можуть збільшити частку держфінансування

Про це в інтерв’ю «Детектор медіа» повідомив голова відомства Пилип Іллєнко.

«Продюсери звернулися до нас, аби переформатувати повнометражний проект на серіал, зі збереженням хронометражу. І перерозподілити внески зі збільшенням частки держфінансування. Це ж анімаційний фільм, який може бути профінансований державою до 100%, а він був підтриманий на менш ніж 50% від загальної вартості виробництва. Тобто буде аналогічна ситуація, як з "Толокою" і "Максимом Осою", бо він був запущений за таких же обставин – до інфляції і війни, що фактично є форс-мажором»,  сказав Іллєнко.

Держкіно на найближчій колегії Мінкульту звернеться щодо погодження відповідного рішення. За словами Іллєнка, завершити виробництва мультику автори планують до 2020 року. «Я сподіваюся, що таке рішення Колегією буде підтримане і воно буде оптимальним, бо якість того матеріалу, що там вже є – висока», - додав голова Держкіно.

Нагадаємо, Міністерство культури ухвалило рішення дофінансувати державним коштом на 100% проекти повнометражних ігрових фільмів, які перемагали на пітчингах Держкіно - «Толока» режисера Михайла Іллєнка та «Максим Оса» режисера Івана Сауткіна.

Інтерв’ю з Пилипом Іллєнко читайте на «Детектор медіа» незабаром.

Читайте також

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
370
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop