13:14
Середа, 12 Вересня 2018

Karabas Live змінив формат і розширив тематику

Онлайн-журнал Karabas Live тепер писатиме про креативні індустрії, інновації та міське життя.
Karabas Live змінив формат і розширив тематику
Karabas Live змінив формат і розширив тематику

Про це повідомляє редакція у своєму прес-релізі.

Такі зміни пов’язані зі збільшенням команди проекту внаслідок об’єднання Karabas Live і LiRoom, яке відбулося в червні цього року.

«Із новими людьми редакція готова вирішувати більш амбітні завдання, ніж раніше», – йдеться в прес-релізі.

Ключовою темою видання залишиться музика. Крім розділу Music, з’являться ще чотири: Show (кіно, серіали, спортивні івенти, виставки, вистави тощо), Daily (місто, їжа, подорожі, стосунки, здоровий спосіб життя, освіта), Tech (інновації, медіа, технології, інтернет), Today (інформація про актуальні події, пов'язані з тематикою всіх розділів).

«Нам давно було тісно в рамках музичного журналу. У світі, який стрімко перетворюється в глобальну мережу, де все пов'язано з усім, складно всидіти в окремій кімнаті. Пульс часу відчувається точніше, коли ти не обмежений у рухах», - пояснив зміни головний редактор видання Ігор Панасов.

«Нам вдалося зібрати сильну і різнопланову редакцію. Є бажання рости як в якості, так і в кількості аудиторії, яка нас читає. Всі сфери, про які ми будемо писати, від музики і до інновацій, зараз нерозривно пов'язані між собою. Так що ми міняємо не тільки тематику видання, а й зовнішній вигляд», - прокоментував заступник головного редактора і керівник розділу Tech Олексій Бондаренко.

Нагадаємо, онлайн-журнал Karabas Live працює з листопада 2016 року. Інвестором проекту є квитковий оператор Karabas.com.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
765
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду