13:35
Середа, 9 Травня 2018

За порядком на акції під телеканалом «Інтер» стежить Нацполіція

Правоохоронці забезпечують порядок на акції протесту партії «Національний корпус» під будівлею «Інтера», щоби не допустити провокацій та конфліктів.
За порядком на акції під телеканалом «Інтер» стежить Нацполіція
За порядком на акції під телеканалом «Інтер» стежить Нацполіція

Про це йдеться в повідомленні на сайті органу.

«Поліція охороняє громадський порядок і своєю присутністю забезпечує охорону від радикальних і провокативних дій. Правоохоронці реагуватимуть на будь-які порушення та діятимуть відповідно до чинного законодавства», - прокоментував начальник Головного управління Національної поліції у місті Києві Андрій Крищенко.

Нагадаємо, під офісом «Інтера» триває акція протесту партії «Національний корпус» через концерт до Дня пам'яті та примирення з вимагою позбавити канал ліцензії.

До акції приєдналися близько 70 осіб. Учасники розклеїли на фасаді будівлі листівки з надписами «Зробимо Інтер патріотичним» та #ІнтербудеНАШ.

Нагадаємо, напередодні у мережу було викладено фрагмент концерту «Победа. Одна на всех» (запланованого до показу сьогодні, 9 травня, о 20:30), який викликав активне обговорення через підводку ведучих.

«Сьогодні ми не можемо дозволити, щоб вулиці наших міст називали іменами фашистських злочинців, а їхні портрети безкарно проносили в факельних ходах по нашій столиці, де кожен метр политий кров'ю наших співвітчизників», – сказав телеведучий Андрій Доманський.

Як писав «Детектор медіа», партія «Національний корпус» попередила на своїй Фейсбук-сторінці, що «застосує адекватні дії» проти «Інтера».

Про акцію протесту заявила і організація «Вільні люди». 

Нацрада, у  свою чергу, закликала мовників «знайти істинні слова свободи» у День пам’яті та примирення та не розколювати суспільство.

«Детектор медіа» надіслав запит телеканалу «Інтер» с проханням прокоментувати ситуацію та чекає на відповідь. 

 

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
378
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop