11:04
Середа, 2 Травня 2018

Оприлюднено Порядок співпраці з журналістами в районі проведення ООС

Порядок започатковано «для полегшення роботи цивільних журналістів та працівників ЗМІ щодо висвітлення проведення операції Об’єднаних сил».
Оприлюднено Порядок співпраці з журналістами в районі проведення ООС
Оприлюднено Порядок співпраці з журналістами в районі проведення ООС

Про це йдеться на сторінці Операції об'єднаних сил у Facebook.

Згідно Порядку, тричі на тиждень (щонеділі, щосереди та щоп’ятниці) до 16.00 через прес-центр командування Об’єднаних сил (pressjfo@ukr.net) формуватиметься список цивільних журналістів, працівників ЗМІ, які виявили бажання працювати на об’єктах (органах військового управління, військових частинах, районах (місцях) їх дислокації, підготовки та виконання завдань за призначенням) в районі проведення операції Об’єднаних сил, із зазначенням:

— прізвища, ім’я та по-батькові представників ЗМІ, номерів прес-карт,

— марки і державних номерів автомобілів;

— бажаного місця роботи та маршруту висування.

Список визначених представників ЗМІ буде доводитися телеграмою до органів військового управління та військових частин.

Для організації роботи цивільних журналістів, працівників ЗМІ на кожному з визначених об’єктів Об’єднаних сил призначатимуться відповідні посадови особи.

Для підтвердження права цивільних журналістів, працівників ЗМІ на відвідання об’єктів, перетин блокпостів тощо здійснюватиметься перевірка через відповідну чергову службу за списком, сформованим прес-центром ОС.

«У разі виникнення ситуацій, пов’язаних з різкою зміною обстановки в районі проведення операції ОС, або будь-яких інших непередбачуваних обставин, що виникають під час роботи з вітчизняними та іноземними журналістами (зміни у складі знімальних груп та їх автотранспорту, корегування маршрутів тощо), прес-центр ОС проводитиме щоденну акредитацію журналістів для надання їм можливості оперативної роботи», - йдеться в публікації.

Як писав «Детектор медіа», прес-центр штабу АТО поінформував про припинення своєї діяльності з 30 квітня 2018 року, коли замість Антитерористичної операції на Донбасі має початися операція Об’єднаних сил.

«Детектору медіа» у прес-центрі штабу АТО уточнили, що це тимчасове призупинення роботи у зв’язку з реорганізаційними заходами. 

«Поки що ми не будемо надавати ніяких коментарів, оскільки у нас проходять реорганізаційні заходи передачі повноважень», – повідомили у прес-центрі штабу АТО.

Згодом на своїй сторінці у Facebook очільник прес-служби Міністерства оборони України Олексій Чернобай повідомив про передачу повноважень прес-центра штабу АТО прес-центру Об’єднаних сил.

Читайте також

Фото: facebook.com/pressjfo.news

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
638
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop