16:57
Понеділок, 26 Березня 2018

На Львівщині головред газети «Ратуша» звернувся до правоохоронців через порушення при роздержавленні

26 березня головний редактор газети «Ратуша» (Львів) Микола Савельєв подав заяву в органи прокуратури та Нацполіції, звинувативши чиновників Львівської міськради у початку роздержавлення газети без залучення колективу.
На Львівщині головред газети «Ратуша» звернувся до правоохоронців через порушення при роздержавленні
На Львівщині головред газети «Ратуша» звернувся до правоохоронців через порушення при роздержавленні

Про це повідомляє Інституту масової інформації з посиланням на «Дивись.info».

Зазначено, що головред подав заяву з вимогою внести в Єдиний реєстр досудових розслідувань ситуацію, яка склалася навколо видання Львівської міськради після рішення комісії, яку очолив керівник департаменту адміністрації міського голови Євгена Бойка.

«Ця комісія прийняла рішення, які фактичного стосуються ліквідації ЛКП газети “Ратуша”, а не її реорганізації. Однім із пунктів цих рішень є передача Бойкові печатки ЛКП газети “Ратуша”, яку він, в свою чергу, повинен передати держреєстратору», – пояснив пан Савельєв.

Перед цим, на своїй сторінці у Facebook написав редактор «Ратуші» написав, що чиновники Садового почали роздержавлення «Ратуші» без залучення колективу.

Як повідомляв «Детектор медіа», в квітні 2016 року депутати проголосували за вихід Львівської міськради з переліку засновників львівської газети «Ратуша». Таким чином міськрада дала згоду на реформування комунальної газети і перетворення її на незалежне видання. Підставою стала пропозиція редактора «Ратуші» та рішення трудового колективу газети про роздержавлення видання. Видання, формально підпорядковуючись міськраді, відзначається послідовною різкою критикою на адресу особисто міського голови та мерії загалом. 

17 листопада 2017 року мерія Львова відмовилась підвищити зарплати працівникам газети «Ратуша». За словами Андрія Садового, у мерії нема жодної інформації про фінансово-господарську діяльність газети, засновником якої є міськрада.

Управління фінансового контролю Львівської міської ради до 15 грудня планувало провести фінансову перевірку комунального підприємства редакції газети «Ратуша» за 2014-2016 роки та за завершений звітний період 2017 року. Микола Савельєв назвав рішення про проведення аудиту – «вдарити газетярів у спину».

За словами головного редактора, на 2018 рік з міського бюджету Львова «Ратуші» планувалося виділити близько 1млн 800 тисяч гривень.

 

Читайте також

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
333
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop