14:59
Неділя, 3 Грудня 2017

Аксьонов запропонував глушити радіосигнал з материкової України за прикладом КНДР

Підконтрольний Кремлю глава Криму Сергій Аксьонов запропонував включати «пісні воєнних років», щоб глушити радіосигнал, який поширюється на Крим з території материкової України.
Аксьонов запропонував глушити радіосигнал з материкової України за прикладом КНДР
Аксьонов запропонував глушити радіосигнал з материкової України за прикладом КНДР

Про це повідомляє видання «Крим.Реалії» з посиланням на «Кримінформ».

«Дивилися, як КНДР направляють ці динаміки туди на (південну) сторону і всі пісні військових років включають. Це самий нормальний спосіб. Ворогів від пісень воєнних років трясе, а потім починає диміти і виходить з ладу. Ідеологія завжди перемагає! Оскільки ми маємо рацію, наші діди й батьки фашистів розбивали, тому їх пособників поб'ємо тим більше », - заявив Сергій Аксьонов.

На нараді депутат Державної думи від Криму Костянтин Бахарєв повідомив, що до нього зверталися кримчани «зі скаргами на українські радіостанції: їх сигнал стійко приймають приймачі в Керчі і на півночі Кримського півострова».

«А не пробували просто не слухати? Ворожу пропаганду ми не слухаємо, тому простіше повернути коліщатко - так уникнемо витрат на дротове радіо», - запропонував Аксьонов.

Нагадаємо, завершено будівництво телевежі в Чонгарі було у січні 2017 року. У лютому 2017 року зі 150-метрової телевежі почалася трансляція цілодобового мовлення на окупований Крим та сусідні з ним населені пункти Херсонщини у тестовому режимі. 17 березня відбулося офіційне відкриття телекомунікаційної вежі в Чонгарі. 24 березня член Нацради Сергій Костинський повідомив, що для запуску цифрового телевізійного мовлення на півострів потрібно 3-4 місяці.

12 травня Нацрада вирішила оголосити конкурс на цифрове ефірне телевізійне мовлення на окупований Крим з використанням 50 ТВК (стандарт DVB-T2) у селищі Чонгарі Херсонської області та затвердила конкурсні умови. Конкурс було оголошено в газеті «Голос України» 17 травня, заяви приймалися з 16 червня до 17 липня.

27 липня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення визначила переможців конкурсу, на який виставлялося п’ять місць у локальному мультиплексі для мовлення з телевежі, збудованої «Телемережами України» в Чонгарі. Територія мовлення – Красноперекопськ і Красноперекопський район, Джанкой і Джанкойський район.

З-поміж семи претендентів Нацрада обрала п’ятьох переможців: «UA: Крим», «Чорноморська ТРК», ICTV, 5 канал і «Прямий».

Тоді ж член Нацради Сергій Костинський повідомив, що в Чонгарі планується створення ще одного локального мультиплексу (вже прораховано частоту), що дасть змогу запустити ще до 10 телеканалів на Крим. Також планується запуск цифрового ефірного мовлення на Крим і з телевежі, яка будується в селищі Чаплинка Херсонської області.

Як повідомляв «Детектор медіа», трансляція українських телеканалів в тестовому режимі з чонгарської телекомунікаційної вежі на територію окупованого Криму розпочалася 17 серпня.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
488
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop