12:44
Понеділок, 13 Листопада 2017

Нацрада перевірить NewsOne і «ПравдаТУТ» через недотримання правил мовлення в дні пам’яті

9 листопада Національна рада з питань телебачення і радіомовлення призначила позапланові перевірки телеканалів NewsOne і «ПравдаТУТ» щодо дотримання ними Правил ведення мовлення в дні трауру (скорботи, жалоби) та дні пам’яті.
Нацрада перевірить NewsOne і «ПравдаТУТ» через недотримання правил мовлення в дні пам’яті
Нацрада перевірить NewsOne і «ПравдаТУТ» через недотримання правил мовлення в дні пам’яті

21 жовтня в Україні відзначався день пам’яті – 70 років з дня проведення радянськими карально-репресивними органами операції «Захід» – масової депортації населення Західної України до Сибіру. 27 жовтня відзначався день пам’яті – 80 років з часу масових розстрілів української інтелігенції в урочищі Сандармох.

За даними моніторингу Нацради, телеканал NewsOne 21 жовтня не оголошував хвилину мовчання о 12:00, інформацію про день пам’яті поширював в ефірі тільки після 13:07, а до 7:34 в ефірі було відсутнє зображення палаючої свічки. 27 жовтня NewsOne не оголошував хвилину мовчання о 12:00.

Читайте також

Телеканал «ПравдаТУТ» 27 жовтня не оголошував хвилину мовчання о 12:00, інформацію про день пам’яті поширив в ефірі лише о 20:32 у сюжеті програми новин, а крім того транслював цього дня о 16:05 комедійний фільм «Весілля в Малинівці».

Згідно з правилами мовлення, в день пам’яті телерадіоорганізації зобов’язані внести до телерадіопередач та сітки мовлення такі зміни:

  • поширювати мінімум раз на дві години в ефірному часі інформацію про день пам’яті;
  • припинити трансляцію комедійних та еротичних фільмів, гумористичних передач;
  • під час телетрансляції розмістити на екрані відповідне стилізоване зображення або палаючу свічку, які є доречними до відповідної події;
  • оголосити о 12.00 хвилину мовчання із супроводженням звуку метронома, якщо інше не передбачено відповідним нормативно-правовим актом.

Нагадаємо, 2 листопада Нацрада оголосила попередження телеканалу NewsNetwork за порушення Правил мовлення в день пам’яті 5 серпня – 80 років з дня початку «Великого терору» в Україні.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
372
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop