11:00
Субота, 21 Жовтня 2017

Представник України в ООН закликав світ оперативно реагувати на російську пропаганду

Перший секретар Постійного представництва України при ООН Олег Ніколенко під час виступу на засіданні Четвертого комітету ГА ООН заявив, що російська пропаганда за участі державних медіа, а також систематичні фальсифікації фактів Кремлем розпалили ненависть росіян до України й зараз продовжують поглиблювати конфлікт, що вимагає реакції міжнародної спільноти на ситуацію
Представник України в ООН закликав світ оперативно реагувати на російську пропаганду
Представник України в ООН закликав світ оперативно реагувати на російську пропаганду

Про це повідомляє «Укрінформ».

«Ми глибоко стурбовані масштабною кампанією пропаганди та підбурювання ненависті до України й українців, що здійснюється російськими державними ЗМІ та громадськими діячами. Це відіграло важливу роль у розпалюванні агресії Росії проти України та конфлікту на Донбасі», – заявив представник Української місії при ООН.

Він підкреслив, що російська влада суттєво обмежила простір для незалежних ЗМІ, посилила контроль над державними медіа, перетворивши їх на потужні інструменти державної пропаганди, які продукують фальшиві новини.

«Така гібридна війна проти України із залученням підконтрольних державі російських ЗМІ, є прямою загрозою для цінностей ООН. Комітет та інші органи ООН повинні оперативно реагувати на подібні спроби фальсифікації новин та використання їх в якості інструменту поглиблення регіональних конфліктів», – заявив український дипломат.

Він закликав міжнародне співтовариство подвоїти зусилля в запровадженні найкращих практик та інструментів у реагуванні на цю глобальну загрозу. 

«Ми переконані, що інформаційна безпека є ключовим елементом у кожній системі національної безпеки, і ООН повинна стати маяком для цього шляхом виявлення та притягнення до відповідальності тих, хто бере участь у пропагандистських війнах», – підкреслив пан Ніколенко.

Нагадаємо, на засіданні Четвертого комітету ГА ООН пан Ніколенко також закликав Росію негайно звільнити журналіста Романа Сущенка та нагадав про утиски журналістів на окупованих Росією українських територіях.

Фото: INTV.ua

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
455
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop