15:16
Понеділок, 3 Липня 2017

Друковані видання ОРДО на 26% складаються з мови ворожнечі – дослідження ДІІ

Донецький інститут інформації презентував моніторинг друкованих ЗМІ Донеччини щодо присутності мови ворожнечі в їхніх матеріалах.
Друковані видання ОРДО на 26% складаються з мови ворожнечі – дослідження ДІІ
Друковані видання ОРДО на 26% складаються з мови ворожнечі – дослідження ДІІ

Дослідження ДІІ охопило вісім видань по обидва боки лінії розмежування. Моніторинг показав, що друковані ЗМІ, які знаходяться на території ОРДО, використовують мову ворожнечі значно частіше. На підконтрольній українській владі території наразі це скоріше поодинокі випадки.

Експерти – Віталій Сизов і Олексій Мацука – проаналізували зміст чотирьох видань, що розповсюджуються на непідконтрольній території: «Новороссия», «Донецкое время», «Голос республики», «Донецкая республика». У цілому було опрацьовано 184 сторінки цих видань, із них 131 містила контент придатний для дослідження (без оголошень, реклами, сканвордів, гороскопів, телепрограм та іншого подібного типу контенту). За результатами дослідження, виявлено, що загалом 34 з них містять публікації з ознаками мови ворожнечі, що становить майже 26%. 

Абсолютним лідером з використання мови з ознаками ворожнечі є видання «Новороссия». 

На території Донецької області, яка знаходиться під контролем українського уряду, досліджено також чотири видання: «Донбасс», «Приазовский рабочий», «Донецкие новости» и «Знамя индустрии». Загальна кількість проаналізованих сторінок – 228, з них без реклами - 141. Ознаки мови ворожнечі виявлені на трьох сторінках, що відповідає 2,13%.

Фото: flickr

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
400
Переглядів
Коментарі
Ольга
21:55 / 03 Липня 2017
А украинские - из 80%. Не знаю, как наши власти собираются строить "Едыну краину"
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop