11:50
Вівторок, 4 Квітня 2017

5 квітня на каналі ZIK – прем’єра програми Саакашвілі «Інша Україна»

5 квітня о 21:30 в ефірі телеканалу ZIK відбудеться прем'єра політичного ток-шоу «Інша Україна» виробництва продакшену «Укрмедіапростір», ведучим якого став екс-президент Грузії та колишній голова Одеської обласної державної адміністрації Міхеїл Саакашвілі
5 квітня на каналі ZIK – прем’єра програми Саакашвілі «Інша Україна»
5 квітня на каналі ZIK – прем’єра програми Саакашвілі «Інша Україна»

Про це повідомляє прес-служба каналу.

«У середу, 5 квітня, на ZIKу вийде моя програма "Інша Україна". Відразу хочу сказати, я не збираюся і не зможу стати журналістом, навіть якщо захочу, і я не буду грати в нейтралітет і неупередженість. У мене є чітка політична позиція, і я збираюся її донести до загальнонаціональної аудиторії. Але головне, що я хочу донести - це проблеми і голоси мільйонів українців, яких не чути на жодному каналі. Я багато їжджу по країні і чітко знаю, що є дві України: одна - самовдоволена компанія прогнилого політичного класу, який зрісся з олігархами і їх медіа, які намагаються зберегти свій статус-кво останніх 25 років і інша Україна, дуже талановита, цікава, але справедливо незадоволена. У другої України немає ані грошей, ані медіа, проте вона - абсолютна більшість і вона обов'язково прорветься. Я з самого початку вирішив переїхати з першої України, відмовившись приймати її правила гри в другу, де я відчуваю себе вдома серед своїх, але тут я, як і всі інші, теж дуже незадоволений і хочу все поміняти, – написав пан Саакашвілі на своїй сторінці у Facebook.  Телебачення, куди мене дотепер майже не пускали – один з інструментів досягнення мети. Тому я буду виходити в ефір на ZIK. Першу програму ми записали, а надалі плануємо виходити в прямий ефір».

Як повідомляє прес-служба, дебют свого проекту в ефірі ZIKу пан Саакашвілі називає свідомим і зваженим вибором. Завданням проекту, за словами політика є «показувати таку Україну, якою її не демонструє більше жоден канал».

«ZIK є суспільним медіа-майданчиком, рівновіддаленим від усіх політичних сил. Надавши ефір для продукту «Укрмедіапростору», ми залишаємося відкритими до будь-яких інших проектів, що покликані наблизити наш канал до людей з різних регіонів країни з різними поглядами на розвиток та майбутнє нашої країни. Опонентам, які хочуть публічної дискусії, ми завжди готові надати такі можливості. Адже відкритість – головне кредо нашого каналу», – розповів генеральний директор медіа-холдингу ZIK Ігор Туркевич.

Нагадаємо, 24 березня у прес-службі Міхеїла Саакашвілі «Детектору медіа» підтвердили інформацію, що політик буде ведучим на телебаченні, але не змогли підтвердити, чи це буде телеканал ZIK. Тоді ж креативна продюсерка телеканалу ZIK Наталія Влащенко в коментарі «Детектору медіа» заявила, що про появу програми Міхеїла Саакашвілі в ефірі ZIK їй нічого не відомо. Раніше генеральний продюсер ZIK Гайгисиз Гелдієв в інтерв’ю «Детектору медіа» заявив, що дуже б прагнув, аби Міхеїл Саакашвілі вів програму на телеканалі.

27 березня Саакашвілі повідомив, що буде вести на каналі ZIK власну програму програму «Інша Україна».

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
2676
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop