15:13
Субота, 14 Січня 2017

Тарас Шевченко побоюється, що 2018 рік стане роком масових банкрутств комунальних газет

Співголова Ради «Реанімаційного Пакету Реформ» Тарас Шевченко назвав 2017 рік роком важливих змін у сфері медіа.
Тарас Шевченко побоюється, що 2018 рік стане роком масових банкрутств комунальних газет
Тарас Шевченко побоюється, що 2018 рік стане роком масових банкрутств комунальних газет

Про це він написав у статті на сайті видання «Новое время» під назвою «Головні виклики 2017 року».

«Важливі зміни відбуватимуться у сфері медіа. 2017 рік стане для України нарешті роком суспільного мовлення. Вже у січні починає роботу Національна суспільна телерадіокомпанія України. Дуже важливим етапом першого півріччя буде конкурсний відбір її керівника та керівників обласних філій», - написав Тарас Шевченко.

За його словами, саме на рівні областей має відбутися найбільше змін, бо там суспільне мовлення – це  шанс на збалансовану та незаангажовану інформацію про місцеві події на противагу колишнім ОДТРК, які роками були рупором місцевої влади.

Тарас Шевченко нагадує, що в 2017 році зміни відбудуться і в сфері друкованих ЗМІ. Водночас, без державної підтримки реформовані газети можуть масово збанкрутувати.

Читайте також

«Комунальні медіа реформуються у приватні. Журналісти мають шанс стати співвласниками газети, в якій працюють. Однак є ризик того, що не спрацює система держпідтримки, тому країна вже у 2018 році стане свідком масових банкрутств газет, неспроможних вижити у конкурентних умовах», - написав він.

Нагадаємо, у ніч із 20 на 21 грудня Верховна Рада ухвалила державний бюджет-2017 року, в якому затверджено фінансову підтримку НСТУ у розмірі 970 797,8 грн.  

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман на засіданні уряду 21 грудня пообіцяв на НСТУ 2017 року не менше 1,2 млрд гривень.

Голова Держкомтелерадіо, голова комісії з перетворення НТКУ в ПАТ НСТУ Олег Наливайко повідомив, що ПАТ НСТУ планують зареєструвати у другій декаді січня. 

26 грудня 2015 року Президент України Петро Порошенко підписав  Закон України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації». Закон набув чинності з 1 січня 2016 року.

23 листопада 2016 року Кабінет Міністрів України ухвалив постанову, якою затвердив Перелік друкованих засобів масової інформації та редакцій, реформування яких здійснюється на першому етапі, згідно із законом «Про реформування державних і комунальних друкованих ЗМІ».

На фото - Тарас Шевченко

Фото: ms.detector.media

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1213
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop