15:54
Середа, 19 Листопада 2014

«Поводир» встановив рекорд щодо прокату українських фільмів – B&H Film Distribution

«Поводир» встановив рекорд щодо прокату українських фільмів – B&H Film Distribution
«Поводир» встановив рекорд щодо прокату українських фільмів – B&H Film Distribution

Стрічка «Поводир» режисера Олеся Саніна за перший вікенд зібрала біля кіноекранів 94 754 глядачів. Це найуспішніший бокс-офіс у кіновиробництві України, повідомляє прес-служба компанії B&H Film Distribution.

 

Результати перегляду українського фільму «Поводир» можна порівняти з прокатом в Україні таких голлівудських фільмів як «Анна Кареніна» (82 902 глядача за перший вік-енд), «Великий Гетсбі» (84 734 глядача за перший вік-енд), «Джанго вільний» (71 917 глядачів за перший вік-енд), інформує компанія.

 

Також у B&H Film Distribution наводять дані по кількості глядачів деяких фільмів виробництва України за перший прокатний вік-енд:

«Той хто пройшов крізь вогонь» - 3 979 глядачів;

«Тіні незабутих предків» - 52 157 глядачів;

«Ломбард» - 5 305 глядачів;

«Кохаю і крапка» - 2 978 глядачів.

 

Нагадаємо, показ фільму «Поводир» з 12 листопада проходить в 130 кінотеатрах по всій Україні. 

 

За синопсисом у стрічці йдеться про події 1930-х років в тодішній радянській Україні. Американський інженер Майкл Шемрок разом із сином приїздить до Харкова допомагати будувати соціалізм. Він закохується в актрису Ольгу Левицьку (Джамала), на яку давно має плани червоний комісар. За трагічних обставин американець гине, а його сина рятує від переслідувачів сліпий кобзар. Не маючи інших шансів вижити на чужині, хлопець стає поводирем. Їхня подорож, сповнена небезпечних пригод, відбувається на тлі драматичних сторінок української історії та руйнування людських доль. Фільм знято за реальними фактами та свідченнями.

 

Світова прем'єра «Поводиря» відбулася 16 липня на Одеському міжнародному кінофестивалі. За рішенням Українського Оскарівського комітету «Поводир» висунуто на здобуття премії «Оскар» Американської кіноакадемії.

 

Режисер Олесь Санін готує чотирисерійну телевізійну версію стрічки. Її покаже телеканал «Інтер».

 

«Детектор медіа»

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
7573
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop