В Одесі на акцію проти побиття Чорновол прийшли п’ятеро журналістів

В Одесі на акцію проти побиття Чорновол прийшли п’ятеро журналістів

27 Грудня 2013
3846

В Одесі на акцію проти побиття Чорновол прийшли п’ятеро журналістів

3846
В Одесі на акцію проти побиття Чорновол прийшли п’ятеро журналістів
В Одесі на акцію проти побиття Чорновол прийшли п’ятеро журналістів

26 грудня в акції протесту проти побиття журналістки і громадської активісти Тетяни Чорновол під Одеським головним управлінням МВС взяли участь п'ятеро журналістів. Про це у Facebook написала одеський журналіст, член Комісії з журналістської етики Ольга Сіра.

 

«Мені справді соромно, про що вже писала, але в Одесі лише п'ятеро журналістів прийшли на 13.00 під стіни ГУ МВС... Так, хтось "активно протестує" у Фейсбуці, хтось бере участь у загальнополітичних акціях, хтось робить вигляд, що він найопозиційніший опозиціонер... Але на всю численну облорганізацію НСЖУ знайшлося лише п'ятеро, які підтримали загальнонаціональну акцію. А решта?.. Не знали? То що ж ви за журналісти, якщо не володієте інформацією навіть у середині своєї спільноти? Не хотіли? То на що розраховуєте, якщо раптом, не приведи Господи, щось схоже спіткає вас? Отримали вказівку? А якщо завтра хтось дасть вказівку проти вас? Боїтеся? А на чий захист сподіваєтеся? Гадаєте, у вас є імунітет?», - пише Ольга Сіра.

 

Нагадаємо, акції протесту пройшли в Львові і Донецьку, Києві, Рівному, Луцьку і Житомирі, Тернополі, Черкасах.

 

Нагадаємо, в ніч на 25 грудня Тетяну Чорновол побили невідомі на трасі Бориспіль-Київ.

 

За фактом побиття Тетяни Чорновол слідчим відділом Бориспільського міськвідділу міліції відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.296 (хуліганство) Кримінального кодексу України. До вечора 25 грудня було затримано двох із трьох підозрюваних. Слідство розглядає декілька версій нападу невідомих на Тетяну Чорновол, серед них - професійну діяльність, вчинення дорожньо-транспортної пригоди та провокацію. Журналістка пов'язує побиття із своєю професійною і громадською діяльністю.

 

«Детектор медіа»

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
3846
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду