Нацрада не покарала радіо Relax, Lounge FM і «Голос столиці» за самовільну зміну позивних

10 Квітня 2013
6740

Нацрада не покарала радіо Relax, Lounge FM і «Голос столиці» за самовільну зміну позивних

6740
Нацрада не покарала радіо Relax, Lounge FM і «Голос столиці» за самовільну зміну позивних

Національна рада з питань телебачення та радіомовлення взяла до відома результати позапланової перевірки радіостанцій ТОВ «Мюзік Радіо», «Пілот-Україна» та ТОВ ТРК «Киевские ведомости». Таке рішення регулятор прийняв на засіданні 10 квітня.

 

Нагадаємо, перевірка була призначена через самовільну зміну позивних .

 

Зокрема, в ефірі «Мюзік радіо» після кожного музичного твору лунає позивний Relax, в ефірі ТОВ «ТРК "Пілот-Україна"» - крім позивного Next (затвердженого ліцензією) лунає позивний Lounge FM, в ефірі ТОВ «ТРК "Киевские ведомости - телерадіоефір"»замість позивного «Радіо Динамо» щогодини лунає позивний «Голос столиці».

 

Нацрада взяла до відома згадані порушення, оскільки компанії звернулись до регулятора з заявками про переоформлення ліцензії.

 

Втім  представник  «Мюзік радіо» спробував  довести, що  слово  «Релакс», яке звучить в ефірі,  є не новим позивним, а елементом оформлення ефіру. Однак це викликало обурення членів Національної ради. Ірина Опілат, член Нацради, попросила не вводити регулятора в оману і зізнатись у тому, що компанії змінили концепцію.

 

«Детектор медіа»

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
6740
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду