![Тетяна Ворожко стала наглядовою головною редакторкою в українській службі «Голосу Америки»](/doc/images/news/archive/2021/202424/i75_ArticleImage_202424.webp)
Тетяна Ворожко стала наглядовою головною редакторкою в українській службі «Голосу Америки»
Тетяна Ворожко стала наглядовою головною редакторкою в українській службі «Голосу Америки»
![Тетяна Ворожко стала наглядовою головною редакторкою в українській службі «Голосу Америки»](/doc/images/news/archive/2021/202424/ArticleImage_202424.webp)
![Тетяна Ворожко стала наглядовою головною редакторкою в українській службі «Голосу Америки» Тетяна Ворожко стала наглядовою головною редакторкою в українській службі «Голосу Америки»](/doc/images/news/archive/2021/202424/i75_ArticleImage_202424.webp)
Тетяна Ворожко обійняла посаду наглядової головної редакторки (Supervisory Managing Editor) в українській службі «Голосу Америки», про що повідомила у фейсбуці.
Раніше вона працювала у відділі програмного рев'ю «Голосу Америки»: аналізувала медійні ринки та контент мовних служб, розробляла рекомендації.
«Все це було дуже цікаво, але коли почався повномасштабний наступ російської армії, займатися чимось іншим, ніж Україною, я просто не могла – ні в емоційному, ні в інтелектуальному планах. Повернулася до рідної служби, де я вже з 2007 року, спочатку на тимчасовій, а з цього тижня – на постійній основі. Дуже тішуся тим, що знову працюю зі своїми колегами та партнерами в Україні, які за ці роки стали для мене як родина. Сподіваюся, що зможу вже на новій посаді бути корисною для нашої спільної справи», – написала Тетяна Ворожко.
Обов’язки на новій посаді стосуватимуться інформаційного наповнення програм, сайту та соціальних медіа, уточнила вона у своєму фейсбук-дописі.
![](/content/2/image/fon_donate.jpg)