![Оновлення Дошки ганьби: серед колаборанток — Тетяна Поп, Олена Бережна та Вікторія Шилова](/doc/images/news/archive/2021/197213/i75_ArticleImage_197213.webp)
Оновлення Дошки ганьби: серед колаборанток — Тетяна Поп, Олена Бережна та Вікторія Шилова
Оновлення Дошки ганьби: серед колаборанток — Тетяна Поп, Олена Бережна та Вікторія Шилова
![Оновлення Дошки ганьби: серед колаборанток — Тетяна Поп, Олена Бережна та Вікторія Шилова](/doc/images/news/archive/2021/197213/ArticleImage_197213.webp)
![Оновлення Дошки ганьби: серед колаборанток — Тетяна Поп, Олена Бережна та Вікторія Шилова Оновлення Дошки ганьби: серед колаборанток — Тетяна Поп, Олена Бережна та Вікторія Шилова](/doc/images/news/archive/2021/197213/i75_ArticleImage_197213.webp)
«Детектор медіа» щодня оновлює Дошку ганьби — перелік українських політиків, медійників та інших публічних людей, які підтримали російську агресію, виправдовують дії Росії, перекладають відповідальність на Україну та закликають до капітуляції.
5 березня до переліку додалися:
Тетяна Поп — колишня закарпатська українка, фанатка Путіна, яка досі вважає, що Україна швидко програє війну. А також радіє, що Кремль заблокував соціальні мережі — мовляв, без них краще живеться.
Олена Бережна. Авторка найфантастичнішої концепції «розв’язання українського питання», до якої не додумався навіть Путін. Вимагає ліквідації «нацизму в центрі Європи» і чекає на повернення Миколи Азарова.
Вікторія-Віталія Шилова — колишня чиновниця і журналістка з Дніпра, яка присвятила своє життя боротьбі проти війни (а насправді — допомозі тим, хто цю війну розпалює та творить, себто російській владі). Поширює кремлівську брехню про Україну, звинувачує в нападі Росії на Україну… англійців, а також обіцяє, що Росія змете все на своєму шляху.
Більше про цих та інших колаборантів і колаборанток читайте на Дошці ганьби.
Ви можете допомогти нам збирати свідчення про публічних людей, які стали на бік ворога в ці дні. Пишіть нам, якщо ми пропустили когось важливого.
![](https://detector.media/doc/images/visitors/noava.png)
![](https://detector.media/doc/images/visitors/noava.png)
![](/content/2/image/fon_donate.jpg)