15:34
Неділя, 22 Листопада 2020

Олег Ніколенко офіційно став речником МЗС України

646
Раніше він був речником Постійного представництва України при ООН.
Олег Ніколенко офіційно став речником МЗС України
Олег Ніколенко офіційно став речником МЗС України

Олег Ніколенко офіційно призначений речником Міністерства закордонних справ України. Про це повідомила пресслужба МЗС.

Його попередницю Катерину Зеленко 13 листопада призначили послом України в Сингапурі. З того часу Ніколенко виконував обов'язки речника МЗС.

Олег Ніколенко здобув філологічну освіту і став перекладачем англійської та арабської мов, а згодом - юристом-міжнародником. У 2008 році пройшов конкурс на посаду аташе посольства України в Лівії.

Після повернення до Києва він продовжував займатися регіоном Північної Африки та Близького Сходу. Також Олег Ніколенко протягом п'яти років був речником Постійного представництва України при ООН у Нью-Йорку. Він був обраний на посаду віцеголови комітету ООН з питань інформації, брав участь в реформуванні інформаційної політики ООН в контексті протидії пандемії COVID-19.

«Зараз в моєму професійному житті новий виклик. Прагну зміцнити роботу пресслужби як сучасного інструменту комунікацій української зовнішньої політики», - прокоментував своє призначення Олег Ніколенко.

Нагадаємо, з листопада 2018 року до листопада 2020-го за взаємодію зі ЗМІ та інформаційно-роз’яснювальну роботу в МЗС відповідала Катерина Зеленко. На цій посаді вона змінила Мар'яну Бецу, яку призначили послом України в Естонії.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
646
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2020 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду