11:30
Понеділок, 9 Листопада 2020

Оголошено короткі списки премії «Високі стандарти журналістики-2020»

1 199
Лауреатів премії оголосять 12 грудня у Львові.
Оголошено короткі списки премії «Високі стандарти журналістики-2020»
Оголошено короткі списки премії «Високі стандарти журналістики-2020»

Експерти премії «Високі стандарти журналістики-2020» оголосили короткі списки номінантів. Про це 9 листопада повідомила пресслужба премії.

Премію відзначають у трьох категоріях: «За сталий, якісний медійний проєкт/продукт», «За швидкий і якісний розвиток у професії», «За якісний регіональний/нішевий медійний проєкт».

«Переможців у кожній категорії оголосимо на офіційній церемонії, яка відбудеться цього року 12 грудня у Львові. Зважаючи на епідеміологічну ситуацію, вона буде проведена з дотриманням усіх заходів безпеки, а також для усіх зацікавлених транслюватиметься онлайн, – розповів засновник премії Віталій Ломакович.

У категорії «За сталий, якісний медійний проєкт/продукт», у якій оцінюють медійні проєкти або продукти, які пройшли випробування часом і творять журналістику високих стандартів змагаються:

  1. Мирослава Барчук, «Суспільне».
  2. Наталя Гуменюк, hromadske.ua / «Суспільне».
  3. Роман Романюк, «Українська правда».

У категорії «За швидкий та якісний розвиток у професії» представлені журналісти, які стрімко увійшли у професію та привернули увагу якісними публікаціями. Серед них:

  1. Ірина Андрейців, Liga.net.
  2. Дарія Гірна, «Суспільне».
  3. Олександр Демченко, «Лівий берег».

У категорії «За якісний регіональний/нішевий медійний проєкт» претендентами на перемогу стали представники незалежних та з якісним контентом медіа:

  1. «Крим.Реалії».
  2. Platfor.ma.
  3. Reporters .

Як писав ДМ, 28 вересня експерти премії «Високі стандарти журналістики-2020» оголосили довгий список номінантів. До експертної групи премії у 2020 році увійшли: шефредакторка інтернет-видання LB.ua Соня Кошкіна, засновник Школи журналістики УКУ Ігор Балинський, шефредакторка видання «Детектор медіа» Наталія Лигачова, медіаекспертка, викладачка Могилянської школи журналістики (НаУКМА) Діана Дуцик, авторка моніторингів «Детектор Медіа», експертка «Львівського медіафоруму» Зоя Красовська, журналіст та ведучий Павло Казарін, журналіст, публіцист, історик Вахтанг Кіпіані, виконавчий директор «Львівського медіафоруму» Юрій Опока, ведучий Прямого каналу Валерій Калниш.

Нагадаємо, премію «Високі стандарти журналістики» у 2018 році отримали: Маргарита Тулуп (категорія «За швидкий та якісний розвиток у професії»), Ліля Буджурова (категорія «За якісний регіональний медійний проект» – Crimean Tatars), Денис Бігус (категорія «За сталий, якісний медійний проект» – Вihus.info).

У 2019 році лауреатами премії стали: керівники інтернет-видання «Тексти» Роман Кульчинський і Анатолій Бондаренко (у категорії «За сталий, якісний медійний проєкт/продукт»), журналіст «Голосу Америки» Остап Яриш (у категорії «За швидкий та якісний розвиток у професії»), засновники нішевого видання про науку «Куншт» (у категорії «За якісний регіональний/нішевий медійний проєкт»).

~insertother~Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1199
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2021 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду